Veronika v Dubaji

Veronika v Dubaji https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/359722/bmid_veronika-v-dubaji-Gu7-359722.jpg 4 131 50

Chcete vědět, jak se žije české holce v Dubaji, jak je těžké dostat "práci snů" a proč si v Číně neobjednávat pizzu? Jste zvědaví, jaké to je pracovat pro jednu z největších leteckých společností Blízkého východu, měsíčně navštívit pět kontinentů a dostávat za to výplatu? Nahlédněte za závěs kuchyňky a pod pokličku práce letušky. Ať už se rozhodujete, jestli je tahle práce to pravé, sníte o životě v oblacích, prostě vás jen zajímá, proč sakra při vašem letu došlo to kuře nebo co se může stát, když si nezapnete pás, je tahle knížka určena právě vám.... celý text

xxiixxi
11.06.2018 5 z 5

Moc krásná knížka, člověk se dozvěděl spoustu věcí o povolání letušky i o různých destinacích, jsem ráda, že tam byly i krásné fotky. Ačkoliv cestopisy a podobné knihy vůbec nevyhledávám, tak tohle mě opravdu okouzlilo :-) Teď sluduji autorku na sociálních sítích.

em75
05.06.2018 4 z 5

Byla jsem překvapená,jakým výběrovým řízením musela projít,mít hezkou tvářičku a umět jazyky prostě nestačí.Historky z letadla mě pobavily,není to tak lehké jak se zdá,ale zase pozná spoustu krásných míst.Jen jsem podle fotek čekala víc povídání o jejích výletech a místech,která navštívila.Každopádně jsem za tuto knihu ráda.A fotky jsou opravdu nádherné.

gudaska
11.04.2018 5 z 5

Veronika má opravdu povolání snů. Kdo tohle může v dnešní době říct :))

Paja85
17.03.2018 5 z 5

Musím říct, že kniha se mi moc líbila, bavila jsem se, bylo to svižné, vtipné, poučné!!!

cleopatra11
04.03.2018 5 z 5

Velmi příjemné čtení. Myslím, že to holky někdy nemají lehké. Veroniku si pamatuju, jeden let jsme letěli s ní. A navíc jsme ona i já z jednoho města.

Belatris
10.02.2018 4 z 5

Překvapivě příjemná četba. Zpočátku jsem si nebyla jistá tónem vyprávění - asi neexistuje přídavné jméno, které by můj dojem popsalo. Prostě posloucháte (čtete) velmi komunikativní mladou ženu, která neformálně vypráví s náznaky humoru. Bála jsem se, aby se to nezvrhlo do "holčičího" tlachání, což se naštěstí nestalo.
Bylo zajímavé nahlédnout do procesu výběrového řízení i fungování velkých mezinárodních aerolinek. Zkušenostmi s obsluhou a zvládáním požadavků různých národností jsem vyloženě hltala.

minie782
29.01.2018 5 z 5

Úžasná kniha, která je krásně napsaná samotnou představitelkou Veronikou.
Miluji letectví a vše s ním spojené, a proto mě kniha velice zaujala. Mohu jen a jen doporučit. Čte se velmi svižně.

lenkaabooks
26.01.2018 3 z 5

Veronika je velmi sebevědomá mladá žena, která ví co chce a jde za tím, ale je mi sympatické že s určitou pokorou a ne přes mrtvoly, jak se říká. Jen tak bokem :-) s přehledem udělá konkurz na letušku a v knize se s námi podělí o zážitky z cest. Je to lehké čtení, doprovázeno fotografiemi půvabné Veroniky.

Misa.K1
10.12.2017 4 z 5

Moc dobre se mi cetlo, blog jsem predtim neznala, takze pro me uplna novinka. Cetla jsem pri cestovani, takze asi o to vic bavilo, dobre popsane zakulisi prace, ktera i me jednu dobu lakala. Moc me pobavila kapitola o letech do Ciny. :)

olina2152
29.11.2017 5 z 5

Velmi čtivá knížka. Veronika popisuje jak cestu za povoláním letušky u jedné z největších leteckých společností, tak i své začátky v tréninkovém centru a v letadlech. Popisuje jak pozitivní, tak i negativní stránky tohoto povolání. Osobně doufám, že bude i další pokračování, Protože knížku jsem přečetla na jeden zátah a bylo mi hodně líto, že už končí.

cestopisné příběhy cestování cestopisy ze života letušky

Autorovy knížky

2017  84%Veronika v Dubaji