Recept na štěstí

Recept na štěstí

Vendulka Záveská prožila neveselé dětství v rozvrácené rodině i dětském domově a tak není divu, že po ničem netouží tolik, jako po klidném životě ve šťastném manželství. A když se provdá za sympatického Honzu Havelku, zdá se jí že její Recept na štěstí nemá chybu. Jenomže brzy se na nebi objeví první temné mraky a mladá žena musí znovu a velmi těžce bojovat s mnoha problémy. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30673/recept-na-stesti-30673.jpg 4.113

Vendulka (2.)

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Petra (ČR)

Ann98
29.11.2017

Fajn oddychovka. Hlavní hrdinka už je v takovém věku, kdy touží po rodinném životě, ale udělá obrovskou chybu, když otěhotní a provdá se za svou první lásku. Honza nebyl ten pravý, který by ji měl rád a byl by ji oporou a hlavou rodiny. Myslím, že Vendulka si také uvědomila, že udělala obrovskou chybu a snažila se to všechno zase napravit. Ani tentokrát se s ní život nemazlil.

Ramondia1
05.06.2014

Oddychovka, nad kterou se nemusí moc přemýšlet, ale celý příběh na mě působí poněkud lacině.

sabanka
29.12.2012

Celkem dobrá.zábavná kniha.ten Honza byl fakt hulvát s velkym H.

dark.ma93
06.08.2012

Rodinný příběh. Zamotané osudy. Četla jsem lepší věci, ale jako oddychovka je to fajn:)