Sametový slib

Toto dílo tvoří vstupní část rozsáhlé čtyřdílné historické ságy vyprávějící životní příběhy čtyř bratrů z rodu Montgomeryů. Román nabitý dramatickými zápletkami se odehrává v šestnáctém století za vlády Jindřicha VII., zakladatele slavné dynastie Tudorovců.

https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94123/velvet-montgomery-sa-94123.jpg 4.3317

Montgomeryovi 2.

Vydáno: , Baronet

Velvet promise, 1981

Kniha Sametový slib

katkaq
17.11.2021

Jsem opravdu ráda, že v dnešní době už nežiji v době, kde bych musela chování Gavina snášet a kdykoliv bych mohla odejít. Neumím si ani představit, jak musely některé ženy ve svých manželstvích trpět. No ze začátku jsem se plně zamilovala do Gavinových bratrů, kteří stáli za Juditou a postupně si našla i cestu ke Gavinovi. Kniha nepatří mezi nejlepší od autorky, ale prokousala jsem se skrz.

lendinka.k
10.10.2021

Tak tohle se moc nepovedlo. Proti prvnímu dílu, kde bylo hodně humoru, to pro mě bylo až nezábavné. Všechno mi to přišlo přehnané. Na můj vkus také moc erotiky. (To, co se jim všechno dělo snad bylo jenom proto, aby na to mohli hned hupnout...) Hlavní hrdina mi nebyl vůbec sympatický a hrdinka přeháněla. Mluvili spolu schválně tak, aby si nic neřekli. No, nebyl to můj "šálek kávy". Ale třeba se to zlepší v dalším díle, autorka má skvělý vypravěčský styl.

hankapimi
30.04.2021

Potřebovala jsem oddychovou četbu a té se mi dostalo vrchovatě...

Siegrid
30.09.2020

Tato autorka u mě odstartovala čtení historických fikcí a zamilovaných příběhů. Přečetla jsem všechny 4 díly z této série. A pak pochopitelně jejich dalších nespočítaně knih. Samozřejmě, že některý díl nebyl tak zajímavý a jiskřící, nicméně série "sameťáků" patří mezi ty srdcové a ráda se k ním vracím.

DUNIKO
18.08.2020

Moc pěkné čtení ❤️❤️❤️

LilianaFalcon
11.02.2020

Asi jedna z nejhezčích romancí z rytířského období. Natvrdlí byli oba přiměřeně, zákeřná hlavní postava mi lezla na nervy... A stále se tam něco dělo.

luci2
12.01.2020

Moc jsem se na sérii Montgomeryovych těšila a možná jsem se těšila, tak moc, ze mě nakonec tento příběh natolik neuchvátil. Musím, ale přiznat, první polovina příběhu byla moc pěkná a závěr nakonec nebyl špatný. Líbilo se mi hašteřeni bratru a už moc se tesim na jejich příběhy.

Petra-1
09.11.2019

Skvělá kniha. Vtáhne do děje a rychle se čte.