Horský samet

Druhá část “sametové” ságy bratrů Montgomeryů. Bronwyn MacArranová, nezkrotná náčelnice skotského klanu MacArranů, je zajata vojskem krále Jindřicha VII. Král se rozhodne dosadit do čela divokého klanu svého muže a tak otupit jeho nepřátelství. A tímto mužem má být Steven Montgomery, mladší bratr Gavina. Steven má nyní přetěžký úkol, v těchto dramatických dobách přesvědčit svými schopnostmi členy klanu a zejména svou ženu, že je hoden stát v jejich čele. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/83_/83588/horsky-samet-83588.jpg 4.3297

Montgomeryovi 3.

Vydáno: , Bonus press

Highland Velvet, 1982

Kniha Horský samet

katkaq
17.11.2021

Lepší než minulý díl. Hlavní hrdinka pro svou hrdost nevidí, jak moc se její manžel snaží. Steven se opravdu snažil poznat svou manželku i místo, kterému ona říká domov. Nejvíc se mi asi líbila část, kdy společně skončili na hranici u nepřítele a na chvíli si mohli být víc než jim přidělené role a dojít ke společnému porozumění. Nakonec hezký happy end, tak co víc si od červené knihovny přát.

lendinka.k
16.10.2021

Lepší než předchozí díl. Občas jsem se dost nasmála. Hlavní hrdinku jsem si oblíbila pro její temperament. Čte se to samo a já mám ráda styl psaní této autorky. Dobrodružství, romantika, mezilidské vztahy, rodinná soudržnost a historické reálie - vše v jedné knize. Zaujaly mě rozdíly mezi Angličany a Skoty. A hlavně miluji narážky na ostatní díly této série.

hankapimi
07.05.2021

Jenom velmi silný a trpělivý chlap ustojí takovou výzvu zkrotit divokou náčelnici klanu Bronwyn. Příjemná oddychová četba pro dlouhé večery....

ydnac
07.09.2020

Hezké, lehké, oddychové čtení :-)

pip11
03.09.2020

Nezkrotná Bronwyn a neskutečně trpělivý Steven Montgomery. Byla to pěkná oddechovka.

LilianaFalcon
18.02.2020

Nestává se to moc často, že hlavní hrdina je podle mého názoru ten neskonale trpělivý, zatímco hlavní hrdinka by se několikrát zasloužila proplesknout... Nicméně tady to tak je. I když teda pak ta Stevenova žárlivost mu pár bodů ubrala.

luci2
15.01.2020

Musím se přiznat, ze jsem chvíli premyslela kolik hvězdiček mám dat. A nakonec zvítězily pouze tři. Příběh je lepší než první, avšak se mi zda trochu moc překombinovaný a ve výsledku působí roztržitě. Jinak postava Stevena se mi moc líbila, jeho rozvaha a trpělivost s Bronwyn. Série Velvat Montgomery zatím nenaplnila moje očekávání. Snad Raine a Miles mne mile překvapí.

Petra-1
09.11.2019

Celou sérii jsme četla před velmi dlouhou dobou. Ale líbila se mi tolik, že si jjei dej pamatuji ještě dnes. Tato série byla byla první od autorky, kterou jsem cetla. Skvělé postavy a konečně poradna bojovnice v knize.