Horský samet

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Druhá část “sametové” ságy bratrů Montgomeryů. Bronwyn MacArranová, nezkrotná náčelnice skotského klanu MacArranů, je zajata vojskem krále Jindřicha VII. Král se rozhodne dosadit do čela divokého klanu svého muže a tak otupit jeho nepřátelství. A tímto mužem má být Steven Montgomery, mladší bratr Gavina. Steven má nyní přetěžký úkol, v těchto dramatických dobách přesvědčit svými schopnostmi členy klanu a zejména svou ženu, že je hoden stát v jejich čele. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/83_/83588/horsky-samet-83588.jpg 4.3281
Série

Montgomeryovi 3.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Bonus press
Orig. název

Highland Velvet, 1982

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (31)

Kniha Horský samet

Přidat komentář
hankapimi
včera

Jenom velmi silný a trpělivý chlap ustojí takovou výzvu zkrotit divokou náčelnici klanu Bronwyn. Příjemná oddychová četba pro dlouhé večery....

ydnac
07.09.2020

Hezké, lehké, oddychové čtení :-)


pip11
03.09.2020

Nezkrotná Bronwyn a neskutečně trpělivý Steven Montgomery. Byla to pěkná oddechovka.

LilianaFalcon
18.02.2020

Nestává se to moc často, že hlavní hrdina je podle mého názoru ten neskonale trpělivý, zatímco hlavní hrdinka by se několikrát zasloužila proplesknout... Nicméně tady to tak je. I když teda pak ta Stevenova žárlivost mu pár bodů ubrala.

luci2
15.01.2020

Musím se přiznat, ze jsem chvíli premyslela kolik hvězdiček mám dat. A nakonec zvítězily pouze tři. Příběh je lepší než první, avšak se mi zda trochu moc překombinovaný a ve výsledku působí roztržitě. Jinak postava Stevena se mi moc líbila, jeho rozvaha a trpělivost s Bronwyn. Série Velvat Montgomery zatím nenaplnila moje očekávání. Snad Raine a Miles mne mile překvapí.

Petra-1
09.11.2019

Celou sérii jsme četla před velmi dlouhou dobou. Ale líbila se mi tolik, že si jjei dej pamatuji ještě dnes. Tato série byla byla první od autorky, kterou jsem cetla. Skvělé postavy a konečně poradna bojovnice v knize.

miruska1
06.11.2019

tato časť sa mi pačila viac ako predošla......super

petraj30
03.08.2019

Bronwyn byla z počátku hodně tvrdá a neústupná, ale Montgomeryovi kluci se nevzdávají. Moc jsem se nasmála.
Moc se mi líbí prolínaní všech knih.

1