Velký zlý vlk je nemocný

Velký zlý vlk je nemocný https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426495/bmid_velky-zly-vlk-je-nemocny-Gk5-426495.jpg 4 9 5

Velký zlý vlk je věčný smolař. Zrovna teď má důvod být mrzutý. HEPČÍ! Je totiž pěkně nastydlý. HEPČÍ! HEPČÍ! Rýmu má tak velikou, že bez pomoci doktora se jí nezbaví. Jenže co když mu doktor naordinuje sirup, nebo hůř injekci? Haúúú, no to by byla katastrofa! Pomoz velkému zlému vlkovi překonat strach. Pohraj si s ním nebo se s ním pomazli. V této veselé knížce s prstovým maňáskem se děti seznámí s vtipným a sympatickým vlkem. I když je sám velký strašpytel, naučí je, že není třeba se lékaře bát a že i nemoc se dá překonat s humorem.... celý text

Literatura světová Pro nejmenší
Vydáno: , Svojtka & Co

Le Grand méchant loup est malade

jasminecka
19.12.2022 5 z 5

I tuhle knihu mame doma ponekolikate, pribeh me.bavi min nez "pusinky", ale zas je tam spousta prostoru, jak si vyhrat s vlkem a pouzit k povidani s detmi.

muchomurka
04.06.2022 4 z 5

Tahle u nás měla ohromný úspěch, že si ji asi budeme muset koupit. I já shledávám, že tato je zatím ze série nejlepší. Musím však přiznat, že to velké nadšení Bambulky mě překvapilo, musela jsem ji číst aspoň 20x po sobě. A vracet do knihovny se ji Bambulce zrovna nechtělo.

girdi
28.11.2021 4 z 5

Vlk to má jako starý mrzout, co se bojí doktorů, v téhle knížce vážně těžké. Naštěstí pana doktora nakonec poslechne a uzdraví se, takže jako inspirace pro děti s ohledem na přijetí léčby super. Obrázky jsou hezké a prstový maňásek děti moc baví.

Litocha
03.06.2020 3 z 5

Jistě, je to blbůstka, ale alespoň vypointovaná a syna na nějakou dobu zabavila, přestože už není batole. Jen je škoda, že na to, aby mohl s vlkem sám pohybovat, má přece jen ještě malé prstíky.

Varjohukka
29.01.2020 5 z 5

Další kniha ze série o velkém zlém vlkovi. Z vlka - prstového maňáska - jsou děti nadšené. Testováno na dceři i dalších příbuzných a známých.

leporela pro nejmenší

Jean Leroy
francouzská, 1975
2018  83%Pusinky pro velkého zlého vlka
2019  84%Velký zlý vlk je nemocný
2018  76%Kdo vyleká velkého zlého vlka?
2022  74%Úplně poslední velký zlý vlk