Velký, větší, největší sešit - Montessori příroda

Velký, větší, největší sešit - Montessori příroda https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368753/mid_velky-vetsi-nejvetsi-sesit-montesso-JU9-368753.png 5 2 1

V tomto opravdu velkém sešitu na vás čeká více než 150 aktivit zaměřených na přírodu. Najdete zde kreslení, malování, stříhání, poznávání stromů, listů, květin, pozorování ptáků, hmyzu a životního cyklu rostlin v průběhu čtyř ročních období. Knížkou provázejí sympatické postavičky Baltazara a Pepína. Aktivity jsou vytvořené v souladu s pedagogikou Montessori, jejímiž hlavními principy jsou "learning by doing", tedy poznávání a učení skrze činnosti, a "pomoz mi, abych to dokázal sám" – citlivé vedení dětí k samostatnosti. Sešit obsahuje také stolní hru, pexeso k vystřihnutí a volné stránky pro založení herbáře. Pro všechny děti od tří do šesti let.... celý text

Psychologie a pedagogika Pro děti a mládež Šikovné děti - tvoření, hry, styl
Vydáno: , Svojtka & Co

Le très très gros cahier de nature de Balthazar - pédagogie Montessori , 2009

Hoshi
25.02.2018 5 z 5

Pedagogika Montessori má něco málo do sebe .. Ale největším plusem asi jsou všechny tyto zajímavé publikace, které poslouží dobře nejen dětem, ale i dospělým, kteří hledají nějaké zajímavé pracovní sešity o přírodě a tohle je jeden z nich. :)

příroda předškolní výchova herbáře pracovní sešity, pracovní listy pro děti od 3 let Montessori (pedagogika) roční období

Marie-Hélène Place
belgická, 1961