Velký snář

Velký snář https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45504/bmid_velky-snar-XwS-45504.JPG 4 19 6

Velký snář tvoří výtah staroegyptské a chaldejské nauky. Kniha byla zpracována podle předválečných vydání snářů a obohacena o novodobé termíny.

Andrée
04.01.2023 5 z 5

Před lety jsem dostala tento krásný snář od mojí maminky a vždy, když ve mne sen zanechá hlubší stopu, ráda nahlédnu, abych více porozuměla významu.

evineckY
09.09.2021

Jé, ten snář mi dala sestra už před léty a už dlouho jsem se do něj nepodívala, protože vždycky zapomenu, co se mi zdálo. Říká se, že se nesmíte podívat do okna, aby jste nezapomněli, jenže já spím u okna :-(

Medunkavera
08.09.2021 5 z 5

Když ráno začnu vnímat a otevřu oči, sen je fuč. Ale když ve mě ještě doznívá, otevřu Snář. Tam si přečtu, co mě čeká. A co mi sen naznačuje. Když je to příjemné, tak mám dobrou náladu a říkám si: hmm, tak dnes budu mít hezký den.. Což se samozřejmě nesplní, že? Člověk nemůže jen tak sedět a čekat, že se mu splní to, co se mu zdálo.
Když si ve snáři přečtu něco ošklivého, fuj, zaklapnu ho a udělám si hezký den sama.

lindakarin
07.04.2019 5 z 5

Já tento snář pravidelně používám a zdá se mi dosti obsáhlý :)
ve srovnání s dalšími podobnými publikacemi

Filatov
23.06.2014 3 z 5

Když se mi zdá nějaký zajímavý sen, tak tenhle snář opravdu otevřu. Někdy už jsem ale narazil i na termín, který se zde nevyskytoval.

Bet
29.01.2013 4 z 5

Často do něj koukám,je to jeden z nejlepších snářů.

sny snář

Autorovy knížky