Velká zelená kniha

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Při provádění každé aktivity se čtenář dozví něco, co v sobě zahrnuje ekologické téma, jako je šetření s vodou, recyklování, ztráta lesních porostů a podobně. Pomozte včelám do úlu, nakupujte na farmářském trhu a utahujte kapající kohoutky, abyste šetřili vodou - to jsou každodenní činnosti čtenářů této knihy. Kniha je bohatě ilustrovaná a obsahuje údaje o Zemi, zvířatech, která na ní žijí, vlivu člověka na přírodu a návrhy, co můžeme sami dělat, abychom situaci nezhoršovali. V této knize jsou hodiny ekologicky zaměřené zábavy....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/437828/big_velka-zelena-kniha-QbH-437828.jpg 52
Žánr:
Literatura světová, Literatura naučná, Šikovné děti - tvoření, hry, styl

Vydáno: , Bambook
Originální název:

Das große grüne Mitmachbuch, 2020


více info...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Velká zelená kniha

Josh
15.09.2020

Paráda paráda paráda!! Pravá ekologická kniha s P.

I když prioritně určena dětem, tak dospělí budou taky koukat:o) Snad si ještě někteří dospělí stále rádi hrají:o)) Co teprve společná ZÁBAVA s dětmi. Kniha nabízí různé hádanky, postřehy, počítání, skládačky…. vybere si každý. A to vše hezky a přehledně doplněno o důležitá fakta k ochraně přírody.

Takhle názornou, vzdělávací a příjemnou formu kdyby měly knihy pro dospělé, často zaplněné složitými fakty a obsáhlými popisy…. a nic z toho:o(( Tady vám zůstane dost informací a také „pobídek“ k zamyšlení a hlavně ke změně, jak si svůj život a život dětí zachovat do budoucna v co nejlepším stavu a ne jen brát z přírody vše co nám nabízí. Kdo z lidí nepozná, když nabídne ruku a přijde o celou paži? Co by říkala Paní Příroda, jak ji odíráme o poslední vzdech…..

Kéž se tato kniha dostane už k dětem v předškolním věku, ať v mateřské škole nebo od rodičů či prarodičů…. TIP až budete vybírat třeba dárek na Vánoce :o))

Medvědářka
20.06.2020

Bambook vydalo letos zajímavou knihu nejen pro děti. Je plná barevných obrázků, kvízů, ale hlavně informací, jak se chovat ekologicky v dnešní době. Země si už sama nepomůže, ale vyrůstá nám tu generace, která jí může pomalu zachránit. Tahle kniha jí v mnohém může ukázat správný směr.
Kniha je hravá, barevná a přesně taková by měla kniha pro děti být. Díky jednoduchým textům všemu porozumí i ti nejmenší čtenáři. Donutí vás přemýšlet a možná i nakopne tím správným směrem chovat se lépe k sobě a hlavně k přírodě. Možná, že už doma pro to sami něco děláte, ale zde je ukázáno, jak by to šlo dělat ještě lépe. Co může udělat navíc, abychom zachránili naši krásnou planetu.