Velká zelená kniha

Velká zelená kniha https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/437828/bmid_velka-zelena-kniha-QbH-437828.jpg 5 2 2

Při provádění každé aktivity se čtenář dozví něco, co v sobě zahrnuje ekologické téma, jako je šetření s vodou, recyklování, ztráta lesních porostů a podobně. Pomozte včelám do úlu, nakupujte na farmářském trhu a utahujte kapající kohoutky, abyste šetřili vodou - to jsou každodenní činnosti čtenářů této knihy. Kniha je bohatě ilustrovaná a obsahuje údaje o Zemi, zvířatech, která na ní žijí, vlivu člověka na přírodu a návrhy, co můžeme sami dělat, abychom situaci nezhoršovali. V této knize jsou hodiny ekologicky zaměřené zábavy.... celý text

Žánr:
Literatura světová , Literatura naučná , Šikovné děti - tvoření, hry, styl

Vydáno: , Bambook
Originální název:

Das große grüne Mitmachbuch , 2020


více info...

Komentáře (2)

Komentáře 2 Recenze 0

Josh
Josh
15.09.2020 5 z 5

Paráda paráda paráda!! Pravá ekologická kniha s P.

I když prioritně určena dětem, tak dospělí budou taky koukat:o) Snad si ještě někteří dospělí stále rádi hrají:o)) Co teprve společná ZÁBAVA s dětmi. Kniha nabízí různé hádanky, postřehy, počítání, skládačky…. vybere si každý. A to vše hezky a přehledně doplněno o důležitá fakta k ochraně přírody.

Takhle názornou, vzdělávací a příjemnou formu kdyby měly knihy pro dospělé, často zaplněné složitými fakty a obsáhlými popisy…. a nic z toho:o(( Tady vám zůstane dost informací a také „pobídek“ k zamyšlení a hlavně ke změně, jak si svůj život a život dětí zachovat do budoucna v co nejlepším stavu a ne jen brát z přírody vše co nám nabízí. Kdo z lidí nepozná, když nabídne ruku a přijde o celou paži? Co by říkala Paní Příroda, jak ji odíráme o poslední vzdech…..

Kéž se tato kniha dostane už k dětem v předškolním věku, ať v mateřské škole nebo od rodičů či prarodičů…. TIP až budete vybírat třeba dárek na Vánoce :o))

Medvědářka
Medvědářka
20.06.2020 5 z 5

Bambook vydalo letos zajímavou knihu nejen pro děti. Je plná barevných obrázků, kvízů, ale hlavně informací, jak se chovat ekologicky v dnešní době. Země si už sama nepomůže, ale vyrůstá nám tu generace, která jí může pomalu zachránit. Tahle kniha jí v mnohém může ukázat správný směr.
Kniha je hravá, barevná a přesně taková by měla kniha pro děti být. Díky jednoduchým textům všemu porozumí i ti nejmenší čtenáři. Donutí vás přemýšlet a možná i nakopne tím správným směrem chovat se lépe k sobě a hlavně k přírodě. Možná, že už doma pro to sami něco děláte, ale zde je ukázáno, jak by to šlo dělat ještě lépe. Co může udělat navíc, abychom zachránili naši krásnou planetu.


Kniha Velká zelená kniha je v

Přečtených2x
Doporučených2x
Chystám se číst21x
Chci si koupit12x
dalších seznamech3x