Veľká obrazová encyklopédia dinosaurov

Veľká obrazová encyklopédia dinosaurov https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/463017/bmid_velka-obrazova-encyklopedia-dinosau-1v6-463017.jpg 5 10 2

Táto bohato ilustrovaná encyklopédia dinosaurov je zdrojom informácií nielen o tejto skupine živočíchov obývajúcich súši, ale aj o ďalších druhohorných plazoch, vtedy hojne rozšírených vo vode aj vo vzduchu, ktorých svet akoby náhle zanikol pred 65 miliónmi rokov. Snahou autorov je nielen čitateľovi tieto tvory opisom i obrazom priblížiť, ale tiež vypraviť sa za nimi s paleontológov i dobrodruhov z radov zberateľov do odľahlých končín rôznych kontinentov. Ich najnovšie poznatky nájdete práve na stránkach tejto knihy.... celý text

Miss Utahraptor
13.01.2013

Nic než zklamání. Knihu jsem měla půjčenou od kamaráda a jen jsem ji prolistovala. Stačilo to na to, abych zjistila, že jde o ÚPLNĚ stejný titul jako "Dinosauři: malá ilustrovaná školní encyklopedie" ve větším vydání- písmo, obrázky, formát celkově. Natáhněte "D:miše", změňte název a titulní obrázek a máte tohle. Jediné štěstí, že mi ji nikdo nekoupil třeba k Vánocům- měla bych dvakrát to samé a ještě v nepraktičtějším formátu.

Jack Bauer
27.12.2011 5 z 5

Po tehdejším pobláznění Jurským parkem jsem koupil tuhle skvělou bohatě ilustrovanou encyklopedii. Dinosaury jsem byl posedlý už od mládí.

dinosauři

Kniha Veľká obrazová encyklopédia dinosaurov je v