Velká kniha o matce a dítěti

Praktická příručka pro rodiče o těhotenství, porodu a péči o dítě do tří let krok za krokem vysvětluje, jak se starat o miminko. Obsahuje jasná, reálná řešení každodenních problémů a je doplněná mnoha ilustracemi a podrobným rejstříkem pro snadnou orientaci. Jedná se o zrevidované, rozšířené a aktualizované vydání s novou kapitolou o vývoji dítěte a aktuálními doporučeními ke zdravé výživě a bezpečnosti....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/403335/velka-kniha-o-matce-a-diteti-WfB-403335.jpg 3.843
Literatura naučná, Rodina
Vydáno, Perfekt

Kniha Velká kniha o matce a dítěti

Linda007
14.10.2019

Skvělá kniha. Bohatě by Vám stačila tahle jedna jediná. Je tu, jak info o těhotenství, tak o porodu, péče o dítě, první pomoc atd. Jsou zde i různé ulevové techniky, cvičení, možnosti tišení bolesti.

janulka1310
30.12.2017

V knize je hodně podrobných informací o těhotenství, porodu a péči o dítě, včetně možných onemocnění. Ocenila jsem zejména kapitolu první pomoci. U některých informací je však již znát, že je kniha vydaná před 11 lety.

marti7729
21.05.2017

Knihu jsem dostala od sestry - pro prvorodičku mnoho užitečných základních informací. Jde z ní cítit, že je psaná v trochu jiné době, ale mě to opravdu nevadí. Ráda si v ní listuju je to pro mě velice poučné a cítím díky ní větší pouto s miminkem.

martas006
06.02.2017

Přehledné, na základy o těhotenství, porodu a rodičovství stačí. Akorát je starší a asi je lepší pořídit si něco aktuálnějšiho.

Nunee
16.06.2016

Přehledně napsaná kniha, jsem naprosto spokojená s informacemi, které obsahuje. Neříkám, že se budu vším řídit na sto procent, ale rozhodně mi pomohla v základech. Doporučuji :-)

Hosina
24.05.2016

Většina informací v knize nemůže zestárnout, např. vývoj plodu, první pomoc. Na co může mít každý svůj názor, je část knihy věnovaná výživě. Já mám knihu z roku 1994.

ondrula
19.01.2016

Ty podstatné věci jsou neměnné a zůstávají platné. Kniha nicméně nezapře, že byla napsána víc jak před čtvrtstoletím (v roce 1990, nikoliv v roce 2004 jak je uvedeno výše) a v mnoha ohledech je její zastaralost opravdu znát.

dark.ma93
11.02.2014