Velká kniha o matce a dítěti

Velká kniha o matce a dítěti

Nezbytná a praktická příručka, která vás naučí pečovat o sebe sama a o vaše dítě - od početí do tří let. Kniha vám krok za krokem vysvětlí, jak se starat o miminko. Obsahuje jasná, reálná řešení každodenních problémů, které se s vaším miminkem mohou objevit. Jde o zrevidované, rozšířené a aktualizované vydání s novou kapitolou a vývoji dítěte a ktuálními doporučeními ke zdravé výživě a bezpečnosti. Praktická příručka pro rodiče o těhotenství, porodu a péči o dítě do tří let je nepostradatelnou praktická příručka pro každého rodiče. První knížka, která vám skutečně krok za krokem vysvětlí, jak se starat o miminko. Obsahuje jasná, reálná řešení každodenních problémů a je doplněná mnoha ilustracemi a podrobným rejstříkem pro snadnou orientaci. Jedná se o zrevidované, rozšířené a aktualizované vydání s novou kapitolou o vývoji dítěte a aktuálními doporučeními ke zdravé výživě a bezpečnosti…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/33414/velka-kniha-o-matce-a-diteti-33414.jpg 3.736
Literatura naučná, Rodina
Vydáno:, Perfekt (Bratislava)

janulka1310
30.12.2017

V knize je hodně podrobných informací o těhotenství, porodu a péči o dítě, včetně možných onemocnění. Ocenila jsem zejména kapitolu první pomoci. U některých informací je však již znát, že je kniha vydaná před 11 lety.

marti7729
21.05.2017

Knihu jsem dostala od sestry - pro prvorodičku mnoho užitečných základních informací. Jde z ní cítit, že je psaná v trochu jiné době, ale mě to opravdu nevadí. Ráda si v ní listuju je to pro mě velice poučné a cítím díky ní větší pouto s miminkem.

martas006
06.02.2017

Přehledné, na základy o těhotenství, porodu a rodičovství stačí. Akorát je starší a asi je lepší pořídit si něco aktuálnějšiho.

Nunee
16.06.2016

Přehledně napsaná kniha, jsem naprosto spokojená s informacemi, které obsahuje. Neříkám, že se budu vším řídit na sto procent, ale rozhodně mi pomohla v základech. Doporučuji :-)

Hosina
24.05.2016

Většina informací v knize nemůže zestárnout, např. vývoj plodu, první pomoc. Na co může mít každý svůj názor, je část knihy věnovaná výživě. Já mám knihu z roku 1994.

ondrula
19.01.2016

Ty podstatné věci jsou neměnné a zůstávají platné. Kniha nicméně nezapře, že byla napsána víc jak před čtvrtstoletím (v roce 1990, nikoliv v roce 2004 jak je uvedeno výše) a v mnoha ohledech je její zastaralost opravdu znát.

dark.ma93
11.02.2014

užitečná přípravka :)

petka-2007
03.01.2013

velmi pěkně zpracovaná, hodila se :-)

těhotenství děti péče o děti

Elizabeth Fenwick

Elizabeth Fenwick