Velká kniha o houbách

Velká kniha o houbách https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/275498/bmid_velka-kniha-o-houbach-EJr-275498.jpg 3 3 2

Podrobný ilustrovaný průvodce světem hub, bohatá fotografická dokumentace a 100 původních receptů.

Nočnípták
02.09.2019 3 z 5

Houby nejím, ale v knize si listuji moc ráda. Dokonce i ty recepty čtu. Pak je předkládám/ty recepty/ mému chlapovi a on podle nich kuchtí pro celou rodinu. Oni houby rádi.

pavel80
14.04.2017 3 z 5

Spíš houbová kuchařka než atlas hub, většina knihy se věnuje právě receptům (ale zase se tedy sbíhají sliny, to ano :-) Část o houbách, tedy ten jakobyatlas, obsahuje jen pár druhů. Kladem jsou opravdu krásné, velké a ostré fotografie a jejich velké množství, což je dané velkým formátem knihy, negativem jsou buď vůbec nebo nepříliš podrobně popsané možnosti záměny u popisovaných jedlých a jedovatých hub. Knihou se krásně listuje a kochá krásnými fotkami, jako u všech podobných velkoformátových fotografických publikací, ale jako pomůcku pro sběr a určování hub, zvláště pro začínající houbaře, bych doporučil některý z klasických atlasů hub. Pro houbové kuchaře a labužníky nicméně doporučuji, fotoreceptů je zde opravdu mnoho a jeden lákavější než druhý.

houby

Kniha Velká kniha o houbách je v