Velká kniha hlavolamů - rébusy, hádanky, logické hry, optické klamy

Velká kniha hlavolamů - rébusy, hádanky, logické hry, optické klamy https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/268077/bmid_velka-kniha-hlavolamu-rebusy-hadank-268077.jpg 5 4 2

Hledáte zábavu a vzrušení? Chcete si ověřit, jak jste na tom se zdatností, šikovností a logikou myšlení? Ivan Moscovich, světoznámý a uznávaný vynálezce, hádankář a umělec, vám to vše nabízí v jedinečné Velké knize hlavolamů. Publikace je sbírkou originálních a podnětných hlavolamů, skládanek, hádanek, rébusů, příkladů, různých obrázků a optických klamů, která kombinuje zábavu se stimulací mozkových buněk a zároveň ji aplikuje na oblast umění, vědy a matematiky. Hra a experimentování povzbudí vaše kreativní myšlení a zároveň vás vyburcuje k aktivitě jako dobře osolené arašídy. Díky této publikaci, která působí jako zdroj živé inspirace, se můžete stát vynalézavějšími, kreativnějšími, šikovnějšími... a navíc vás ještě okouzlí skrytá krása logiky. Tato mimořádná kniha, určená pro všechny věkové kategorie, je příkladem toho, jak se lze smysluplně a tvořivě zabavit ve volném čase.... celý text

Tomas@S
08.09.2017 5 z 5

Pujceno z knihovny, obsahuje obrovske mnozstvi hlavolamu sebranych autorem za spoustu let. Ukoly jsou ruzne obtiznosti od tech zvladnutelnych i detmi, az po temer neresitelne. Typy uloh jsou velmi pestre, proste smes vseho mozneho. Pujcili jsme si tuto knihu z knihovny a spolecne s detmi zkouseli resit co slo, vzhledem ke kratke vypujcni dobe a velkemu mnozstvi rebusu jsme v podstate stale byli jen na zacatku. Snad na ni zase nekdy narazime, jeji obsah je opravdu na delsi dobu :-)

vlkodlaq
05.11.2016 4 z 5

Vzhledem k mému pracovnímu zařazení (jsem nožíř) nemám až takový mentální stimul, jak by bylo třeba a tak mám pocit, že mé logické myšlení a svižnost uvažování poněkud upadá, tato a jí podobné knihy hlavolamů a rébusů mi pouze dokazují, jak moc upadá. Byť se snažím, nedávám ani zdaleka všechny hlavolamy a rébusy, ale je třeba mozek namáhat, už kvůli boji s Alzheimerem :-)

Ivan Moscovich
jugoslávská, 1926