Krysáci

Daleko na Moravě, uprostřed Valašského království, na malém smetišti nedaleko Vizovic žili dva krysáci – Hubert a Hodan – a sádrový trpaslík Ludvík. Bydleli v útulných zásuvkách starého šicího stroje s výhledem na vysavač. Žili klidně a spokojeně až do chvíle, kdy se na smetišti objevil potkan Eda – dobrodruh z Prahy, který všude byl, všechno viděl a všemu rozumí a hlavně nesnáší klid a nudu. Jste zvědaví, jaká dobrodružství zažila čtveřice sympatických kamarádů? Otevřete knížku a čtěte! A vy, kdo ty napínavé i legrační příhody znáte z televizního večerníčku, si je třeba rádi zopakujete. Ať vás čtení pobaví stejně, jako vás pobavil večerníček!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/199271/krysaci-E1d-199271.jpg 4.7126

Krysáci 1.

Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno, Česká televize

Kniha Krysáci

Macik74

Mam ji ráda ca ráda dětem čtu

Makaja

Četl syn a jak není náruživý čtenář, tak tohle ho bavilo moc.

bukyna84

Prostě boží, děti ji milují a my s mužem se hádáme o to, kdo ji bude večer předčítat. Škoda, že těch příběhů není zpracovaných víc...

š.m.i.k

Pro nás jedna z nejoblíbenějších dětských knih. Opravdu hezky udělaná, zábavná. Stále se k ní vracíme.

Hani77

Večerníček jsem nejdřív vůbec neměla ráda, ale když jsme si později koupili knížku, zamilovala jsem si ji a četla jsem ji dcerám opakovaně. Patřila k našim nejoblíbenějším knihám :-). Nemá chybu.

ivzu77
19.11.2018

Syn už pomalu dorůstá do pul éry, ale stále chce od maminky číst před spaním a ke Krysákům se vracíme každý rok.

Ishir
05.06.2018

super pohádky

bamba
19.05.2018

Mne učarovala aj korešpondencia medzi ilustrátorom a autorom knihy. Odskákal si to samozrejme Ludvík. Kto iný. A že je laboratórny potkan z Prahy ?