Človíčkova dobrodružství

Človíčkova dobrodružství https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/61950/clovickova-dobrodruz-61950.jpg 4 129 31

Večerníček série

Bohatě ilustrované povídání o příhodách Človíčka z pravěku je určeno pro děti předškolního i mladšího školního věku. V době, kdy na Zemi byla hlavně nekonečná moře, ve kterých žily praryby, a velké lesy, ve kterých žili dinosauři, bydlel v jeskyňce pod velkou horou Človíček. Postupně poznával svět kolem sebe, učil se rozdělat oheň, sehnat si potravu, vyrobit si obydlí, nádobu i jednoduché vozítko.... celý text

DancerJaneBooks
01.03.2018 5 z 5

Moc hezká a naučná knížka. Sice má méně stran (za což mě, když jsem v páté třídě před třídou dělala referát, málem spolužáci ,,zabili" :D), ale mohlo to být delší. Jinak, krásné ilustrace.

Jéňa2008
20.11.2017 4 z 5

Kniha byla zábavná a také jsem se mnoho nového dozvěděl.

Vincenzoci
20.11.2017 5 z 5

Knížku jsem četl bříšku a pak malému, když se narodil. Krátké kapitoly, pěkné obrázky, lehce pochopitelné a příjemné počtení. Sice je Večerníček lepší, ale na cesty a nebo večer před spaním je to ideální.

evickakyticka
17.11.2017 5 z 5

Asi nejvíce čtená kniha z knihovničky od Alberta. Lehce psané, hezké ilustrace, vtipné. I večerníček nemá chybu.

Lucissia
04.08.2017 5 z 5

U nás knize předcházely večerníčky, ale musím říct, že i kniha je výborná, bavila nás, Človíček je prostě báječný ve všech podobách. :-)

Jessybelle
22.06.2017 5 z 5

Pěkná kniha, pro děti lehce pochopitelná.

Taťka Hraboš
22.03.2016 5 z 5

Zábavná knížka. Ne že by byla psána bůhvíjak vytříbeným stylem, ale síla knížky je hlavně v originalitě námětu i nápaditosti jednotlivých kapitolek. Dětem ostatně na nějakém vytříbeném stylu nesejde, hlavně že je to pro ně srozumitelné a baví je to.

Viol
20.12.2015 5 z 5

Nádherná kniha,doporučuju.

Milla
09.11.2015 3 z 5

Knizka je docela povedena, ale cekala jsem ze bude vice zabavna, kdyz ma zabavit deti...

E_Lan
11.10.2015 3 z 5

Příjemné jednoduché a zábavné počtení pro malé děti. Vkusné a možná i lepší než samotný večerníček.

jaja1989
25.09.2015 3 z 5