Vaříme pro miminka

Vaříme pro miminka https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/331510/bmid_varime-pro-miminka-I5H-331510.jpg 4 11 6

Zdravý jídelníček v prvním roce života. Když děťátko přijde na svět, potřebuje mateřské mléko nebo umělé kojenecké mléko, aby dobře rostlo. Ale už od začátku pátého měsíce mu samotné mléko přestává stačit. A v tu chvíli nastává čas na první kaše. Nejprve je to jen pár lžiček, ale postupně se z příkrmů stanou tři pravidelná jídla. A s prvními narozeninami bude vaše dítě plnohodnotným spolustolovníkem. Vyplatí se dítěti od začátku vařit čerstvá a pestrá jídla. Ochutná tak jejich opravdovou chuť a bude se učit zdravým stravovacím návykům v rodině. Navíc, co prospívá dítěti, přijde vhod i vám. Proto najdete v této knize vedle dětských kaší také jídla, která může jíst celá rodina – jen dětská porce bude bez soli a koření. Přirozeným způsobem se tak vaše dítě naučí jíst pestrou paletu chutí a vy se naučíte vařit z čerstvých surovin. V každém případě právě v tomto období pokládáte základní kameny zdravé a chutné rodinné kuchyně, která bude vaše dítě provázet celým životem a vám všem přinese mnoho hezkých společných chvil. Proto vám přejeme vždy dobrou chuť – a je jedno, jestli vaří máma, nebo táta. Každý recept je alespoň třikrát vyzkoušený.... celý text

madem
01.10.2021 4 z 5

Nejvíce na této knížce oceňuji její laskavost, s kterou vysvětluje zavádění příkrmů. Četla jsem několik českých příruček a jsou více striktní, plné povelů. Zde je to vysvětleno lépe. Recepty jsou nové a neokoukané, pár jich je i pro maminku nebo batole.

ferda16
10.02.2021 4 z 5

Pěkná knížečka plná obrázků a dobrých rad. Pokud vám chybí inspirace, tato knížečka se vám bude hodit.

PavlineCZka
06.02.2019 4 z 5

Celkem dobra knizecka s uzitecnymi radami, zejmena se mi libi napady, jak varit pro sebe i miminko zaroven.

m_friedlova
22.10.2018 4 z 5

Pro mě coby mámu prvního dítěte dobrá volba, kniha obsahuje praktické rady. Recepty jsou reálné i pro naši českou kuchyni. Asi se na to miminkovské jídlo a vaření těším víc jak synek. :o)

Knihomolová
08.05.2018 4 z 5

Oceňuji souhrn podstatných informací v úvodní části knihy. Také se mi líbily recepty ,,pro oba'', tedy recepty na taková jídla, která budou chutnat velkým jedlíkům a po rozmixování také miminku. Hned bych se pustila do vaření...

wildprincess
13.09.2017 4 z 5

jednoduché recepty pro inspiraci :)