Vánoční stromeček

Vánoční stromeček https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/528660/bmid_vanocni-stromecek-6582edffddfcc.jpg 5 1 1

Novela vypráví o netradičním dobrodružství party kamarádů na jejich letní vodácké plavbě po řece Berounce. Pod rouškou běžných i nečekaných vodáckých zážitků tu vyplouvá na povrch i téma osudovosti. Příběh je napsán podle skutečných událostí. Příběh je napsán podle skutečných událostí.

Naďa2411
02.02.2024 5 z 5

Nejdříve chci i tady poděkovat spisovateli za knížku, kterou mi osobně poslal s věnovánim. Moc si toho cením a vážím. A teď ke knize, která je plná adrenalinu. Při čtení jsem měla pocit, že jsem s touto partou, jsem mladá, odvážná plná očekávání a nevěřím, že se může něco stát. Díky knize jsem se vrátila o pár let zpět, jako účastníci této knihy jsem byla s nimi na vodě a prožívala pocit: jsem dospělá, bez rodičů, jsem se svou partou. Tak jako je v knize i já jsem byla u kartářky a poodhalila mi můj osud. Zda se náplní u postav této knihy nebudu prozrazovat .... Knížka se pěkně čte a opět se u mě potvrdilo, že něco je mezi nebem a zemí, já osobně totiž tyto vjemy vnímám velmi citlivě, takže autor se trefil do "mého vkusu". Doufám, že bude brzy další kniha s tímto tématem, moc se těším.