Vánoční sbírka pohádek

Vánoční sbírka pohádek https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/365880/bmid_vanocni-sbirka-pohadek-sXa-365880.jpg 4 18 4

Oslavte Vánoce s vašimi nejoblíbenějšími postavami z filmů společnosti Disney a Pixar! Pomozte Else připravit ty nejlepší svátky pro její sestru Annu, uspořádejte s Ralfem a Vanilopkou vánoční večírek pro záporáky z videoher nebo ustrojte stromeček s Woodym, Buzzem a ostatními hračkami. Tato velká sbírka pohádek plná krásných ilustrací vám přinese tu pravou vánoční náladu... celý text

Pohádky
Vydáno: , Egmont (ČR)

Christmas Storybook Collection , 2017

IVANA0123
29.12.2023 5 z 5

Letos jsem si k Vánocům nadělila ke čtení tuto krásnou vánoční knihu a jsem nadšená. Ty pohádky jsou milé a veselé. Žádný smutek nebo slzy. Prostě dokonalé příběhy pro pohodové čekání na Vánoce. Nádherné ilustrace, jak už to u Disneyho pohádek je. Dětem se určitě bude líbit. 5*
(12/23)

Sabča92
23.12.2021 5 z 5

Naprosto miluji všechny "disneyovky" ovšem také miluji Vánoce, z tohoto důvodu si dovedete představit, jak moc jsem si zamilovala tuto knihu. Vánoční sbírka pohádek obsahuje 18 krásných příběhů jak s hrdiny původních filmů, tak s hrdiny nových Pixar příběhů. Ovšem pokud se chystáte číst tyto příběhy svým nejmenším, u některých příběhů pozor, jelikož tam si dárky předávají sami mezi sebou nikoliv je dává Ježíšek. Kniha je vhodná jak pro holčičky tak pro chlapečky. Přináší magickou vánoční atmosféru a představuje známé hrdiny v neznámých příbězích.
Nejvíc jsem si zamilovala příběh Ariel, Pinochia a i Ledové králoství mělo krásný příběh. A samozřejmě Mickeyho vánoční koleda je nádherný příběh. Doporučuji

Ivuska.09
26.11.2021 5 z 5

Pro děti je to úžasná kniha. A užijí si ji i rodiče při společném čtení. Všechny příběhy jsou laděné do času Vánoc a všichni milovníci animovaných hrdinů budou nadšení. My jsme ji četli během celého roku, děti ji milují. Doporučuji!

Knižní střípky
03.03.2018 3 z 5

Sbíráme s dcerkou dětské vánoční knihy, takže tato nám nemohla ve sbírce chybět. Je moc pěkná a doplněná krásnými ilustracemi. Dcera byla spokojená, já trochu zklamaná. Myslela jsem si, že tam bude více vánočních příběhů z klasických disneyovek, bohužel jsou zde zastoupeny spíše novodobé kousky, které mě již natolik neoslovily, nicméně, cílová skupina jsou děti, dcera byla spokojená a to je hlavní.