Vánoční prázdniny

Vánoční prázdniny https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454358/bmid_vanocni-prazdniny-cuw-454358.jpg 4 139 36

Věčné optimistce Evie Millerové zkrachoval vztah se snoubencem, a tak se rozhodla konečně si splnit své sny: v malebné cotswoldské vesničce Willowbrook otevírá obchůdek s látkami a šicími potřebami nazvaný Knoflíková dírka. Začít znovu však není tak jednoduché, na Evie doráží finanční starosti a její bývalý ji nenechává na pokoji. Uniknout před minulostí chce i Jake Hartwood. Zlomila ho ztráta milované ženy a od té doby už nechce mít raději žádné blízké vztahy. To poslední, nač má náladu, je slavit Vánoce s rodinou. Jake a Evie se spřátelí a vypadá to, že by mohli být spojenci i v úniku před oslavami. Jakeova služební cesta do Provence nabízí příležitost. Co když však kouzlo svátečního období začne přece působit? A co když jeden z nich začne cítit něco víc?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

The Christmas Holiday , 2019

simaja
23.01.2021 5 z 5

Milá oddechovka, moc hezky se četla.

adel0197
16.01.2021 4 z 5

Kniha naprosto splnila má očekávání. I přesto, že mám malé miminko, zhltla jsem jí na posezení. Má zápletku, dobře zapamatovatelné hlavní postavy, napětí, humor, romantiku i trapasy. Za mě super! Byla jsem chvílemi dojatá i veselá. Oceňuji především barvitý popis prostředí i postav. :-)

mikika
13.01.2021 4 z 5

totálně roztomilé.

martina1797
12.01.2021 5 z 5

Knížku jsem koupila jako vánoční dárek a během svátků jí stihla přečíst mamka, já i babička. Naprosto pohodová oddechová četba pro vánoční období. Žádný náročný, složitý příběh, prostě taková romantická pohádka, kde od samého začátku víte jak to asi dopadne, ale vlastně to vůbec nevadí. Určitě doporučuji.

Makkys
03.01.2021 4 z 5

Tohle byl tak pěkný vánoční příběh. Oddechové a romantické čtení,skvěle a čtivě napsané. Moc jsem si knihu užila. Hlavní hrdinové byli skvělí. Jejich vztah byl pěkně a vtipně napsaný, sice to bylo předvídatelné ale vůbec mě to nevadilo u takových příběhu s tím počítám. Určitě můžu doporučit

LadyToTy
02.01.2021 4 z 5

Romantická, zimní oddechovka. Jednoduchý příběh, krásné plynoucí a dobře čitelný.

Kuci12
02.01.2021 4 z 5

Další vánoční příběh zasazený do prostředí anglického venkova, kdy od začátku všichni víme, jak to dopadne. Musím se přiznat, že tady mi to, ale vůbec nevadilo. Bylo to milé, mělo to nápad a nechyběl ani sníh a dokonce ani moře.

alnahu
28.12.2020 3 z 5

Nalákala mi krásná vánoční obálka ,těšila jsem se -ale příběh na mě vánočně nepůsobil i když romantiky v něm bylo tak akorát.

KatkaHutyrová
26.12.2020 5 z 5

Krásná knížka! Romantický a předvídatelný, ale přesto čtivý příběh, který Vás bude bavit a který Vás dostane do té správné nálady. Je tady sníh a cukroví, přátelství i láska.

Od začátku víte, jak to celé dopadne, a přesto budete s nadšením číst dál. Knížka je pohlazením pro duši. Krásná obálka je už jen třešničkou na pomyslném dortu. Rozhodně doporučuji k přečtení! Vánoční romantika jak vyšitá... a ideální vánoční dárek!

bookcase
25.12.2020 5 z 5

Krásný příběh, romantický, sladký, všeho tak akorát.

Lusle
21.12.2020 5 z 5

Krásný, pohodový příběh, zpříjemní předvánoční čas.

denikknihovnice
15.12.2020 3 z 5

Vypadá dokonale, vypadá vánočně, škoda jen, že příběh moc vánoční není. Ano, v okolí je spousta sněhu, ale to je asi tak všechno, což může být velkým zklamáním pro každého, kdo očekával vánoční četbu. Hodí se spíše na podzim (Zvlášť když čtete o dovolené ve Francii, kde mají 18°C.), pod deku k čaji, na přemýšlení o patchworku, šití a lidských osudech v úhledném balení maličké vesničky plné milých vesničanů.
Musím jí přiznat k dobru, že obsahuje propracované a zajímavé hrdiny včetně jejich smutných osudů a své čtenáře si určitě najde. Bohužel Vánoc se v ní zrovna nedočkáte, erotika je odfláknutá a úplně se mi ke knize nehodila, sarkasmus baví jen občas a životní osudy by mohly být dojemnější. Za mě tedy neurazí, ale ani nenadchne.

-Sinéad-
11.12.2020 5 z 5

Skvělá kniha. Takových knih není nikdy dost!

pip11
08.12.2020 5 z 5

Moc krásné Vánoční naladění v tomto milém příběhu. Už od začátku jsem si užívala atmosféry vesničky Willowbrook, kde má Evie svůj krámek a je stále optimisticky naladěná. Celý příběh je o naději, radosti i smutku, o rostoucím přátelství a podpoře. Velmi jsem si Evie a Jake-a oblíbila. Byli báječní jak v dialogu, tak ve vzájemné pomoci s vyrovnáváním se s minulostí. Těším se na další knihy autorky.

matula1977
08.12.2020 5 z 5

V předvánoční době pohodové a milé čtení, hned bych se do takové vesničky vypravila.

Danago
05.12.2020 5 z 5

Nevyhledávám moc romantické knížky, ale tato mě moc příjemně překvapila. Je vtipná, má spád a vánoční a zimní atmosféra na mě z knížky úplně dýchala. Do takové malebné vesničky bych se moc ráda podívala i do Eviina obchůdku s látkami.

Vánoce láska humor cestování romantika

Autorovy knížky

Sophie Claire