Vajce a ja

Vajce a ja https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474571/bmid_vejce-a-ja-C1P-474571.jpg 4 2869 2869

Román Vajce a ja od Betty MacDonald je nabitý humorným opisovaním situácií, do ktorých sa hrdinka Betty dostáva od chvíle, keď sa vydala za Boba. Zdravý humor tejto knihy upúta každého, kto chce pri knihe zabudnúť na všedné starosti. Kniha zachytáva život v novom domove v prostredí slepačej farmy a s novými susedmi a susedkami autorky. Keď sa totiž Betty MacDonald presťahovala na malý polostrov v štáte Washington, nebola pripravená na život v obklopení divokou prírodou. V dome, ktorý neustále vyžadoval opravy, nemala tečúcu vodu, elektrinu. A v tomto čase prišlo na svet ich dieťa. Napriek situácii si MacDonaldovci zachovali zmysel pre humor.... celý text

Literatura světová Romány Biografie a memoáry
Vydáno: , 4friends

The Egg and I , 1945

lucajda
23.12.2010

Odpočiková a hezká kniha, druhý díl už se mi tak nelíbil, ikdyž taky se dal číst. Co život dal a vzal

megi
22.11.2010 4 z 5

Lehké a odpočinkové čtení.Líbí se mi humor s kterým to všechno vykládá.Vhodná knížka na dovolenou nebo jinou příležitost.Celkově se mi líbila :-)

Rou
30.11.-0001 3 z 5

Nenáročná a odpočinková četba, ale čekala jsem od této knížky víc. Není ani moc vtipná, spíš popisování každodenních činností na slepičí farmě, které jsou občas zpestřeny něčím mimořádným.

Infary
30.11.-0001 2 z 5

Tuto knihu jsem louskala snad měsíc a na chuť jsem jí nepřišla! Četba pohodová, ale nenadchla mě. Na můj vkus moc popisu a žádná "akce". Alespoň jsem se sem tam zasmála.

Alix
30.11.-0001 5 z 5

Milá a vtipná knížka o novomanželce, která se statečně snaží přizpůsobit novému životu na slepičí farmě.

Márinka
30.11.-0001 5 z 5

Shodou okolností se mi tato kniha dostala do rukou právě v okamžiku, kdy jsem se z města provdala na vesnici. Není lepší čtení :o)

pajonek
30.11.-0001 5 z 5

skvělá kniha ! ted poslouchám jako mluvené slovo/čtení na pokračování/, perfektně čte jarka adamová

Brockchen
30.11.-0001 5 z 5

Už dlouho jsem se nezačetla do tak pohodově psané knihy. Výborná oddechová kniha se spoustou ležérního humoru.