Vadí, nevadí

Vadí, nevadí https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/392071/bmid_vadi-nevadi-98N-392071.jpg 4 42 13

Claire, newyorská novinářka, je na stopě něčeho velkého, když přijde o život při ozbrojeném přepadení. Advokát Trevor nevěří na náhodu, navíc všechny okolnosti ukazují na promyšlený čin. Aby zjistil, proč musela jeho přítelkyně zemřít, neváhá hodně riskovat. S Claiřinou smrtí se mu stejně zhroutil svět, tak co může ještě ztratit?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Alpress

Truth or Die , 2015

Darja.8
29.07.2022 5 z 5

Napínavé. Chvílemi trochu nepřehledné,ale dobré

sorcxistino
05.07.2020 3 z 5

Dobře se četla, ale v té rychlosti děje a zaplavě jmen jsem se občas ztrácela - kdo, s kým, proti komu? O proč ani nemluvě.

petrpospa
24.05.2020 3 z 5

Jako vždy. Nesmíte tomu věřit, ale dobře se to čte. Obecně americké konspirace nemusím, míchání CIA, FBI, DEA, policie a politiky a vždycky to nějak přežiju, ale víc takových knih po sobě, to by byla faaakt velká dřina.

konicekbily
10.01.2020 4 z 5

James Patterson ve svých knihách hodně přehání, vymýšlí krkolomné zápletky a děj kvačí super sprintem kupředu. A to mu nestačilo! Tak si k tomu přibral kolegu spisovatele a je to k neuvěření, co ti dva vymysleli. Fikce předbíhá realitu o mnoho stupňů - nemohlo se to stát ani náhodou - ale je to pohodové čtení pro znalce jeho díla.

sabca
04.10.2019 3 z 5

Tak tato kniha pro měla byla velkým zklamáním, tak nemohu dát více jak 3 hvězdičky. Příliš akční, politická a chaotická. Musím sáhnout po něčem jednodušším.

Miruš
25.09.2019 3 z 5

Furt honička...

Stanas513
10.06.2019 5 z 5

Opět napětí, trochu politikaření až do Bílého domu, skvělá detektivka.

perpe2a
04.02.2019 3 z 5

Celkem napínavá detektivka, trochu dost politická, čtivá, má to spád, mohu doporučit.

vanilka231
19.01.2019 1 z 5

Jak mám Pattersona ráda, tak za mě jedna z jeho nejslabsich knih... Za mě tentokrát ne, plus je jedině krásná obálka.

čef
17.01.2019 5 z 5

Autoři rozehrávají všechna současná kouzla svého žánru - spiknutí, přestřelky, hacking - tajní agenti se jen rojí a ženy jsou neodolatelně k pomilování. Text je jednoduchý, vtipný a duchaplnosti a řečnické obraty se valí jedna za druhou - naštěstí ne vždy až tak přespříliš neznámé, takové řečnické pohotovosti by už nešlo ani uvěřit. Příběh je opět dostatečně napínavý a tak končím zase velmi potěšen.

ŠárkaStrnadová
01.01.2019 5 z 5

Opět skvělá kniha

Janaves
18.11.2018 5 z 5

Opět skvělé. Takové knihy mám ráda. Patterson je pro mne jedním z nejlepších spisovatelů.

mirunda
18.10.2018 5 z 5

Byla to taková jednohubka. Námět mi sice přišel trochu přitažený za vlasy, ale kdo ví ... jak to je

Autoři knihy

James Patterson