V úkrytu

V úkrytu https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/365577/bmid_v-ukrytu-cNY-365577.jpg 4 384 126

Lydia Fitzsimonsová žije v dokonalém domě se svým milujícím manželem a synem. K úplnému životu touží po jediné věci. A je přesvědčená, že jí to manžel sežene. To poslední, co čeká, je smrt zaviněná její chorobnou touhou. Nicméně ani mrtvé tělo Lydii nezastaví. Akorát ji to ještě více popožene – ať to stojí cokoliv.

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Omega

Lying in Wait , 2016

TerkaM
13.04.2018 5 z 5

Panebože. Panebože! Ten konec, ten příběh... fakt jsem čekala trochu jiný konec. Teda spíš úplně jiný konec. Hádám, že o tomhle závěru budu ještě hodně dlouho přemýšlet, protože mě to skutečně rozložilo na nejmenší kousíčky. Ta Lydiina touha po dítěti, a když se jí to nezdaří, tak touha potom už navždy ovládat svého syna. Nedokážu tomu uvěřit a nejsem schopna k tomu napsat víc slov.

Byl to vážně geniální psychothriller, který stoprocentně doporučuji k přečtení. Musíte si ho přečíst, protože to, jak skončil, vám já neřeknu, na to musíte přijít sami. Já vám akorát řeknu to, že jde o neskutečně čtivý psychothriller s parádní zápletkou, s postavami, které si buď zamilujete nebo je budete nenávidět a s koncem, na který budete po dočtení zírat s otevřenou pusou. Tak moc vás to dostane.

Klobouk dolů!

Jana77
11.04.2018 5 z 5

Konečně skvělý psychologický thriller! Konečně jsem v knížce našla to, co slibuje anotace. Celý příběh je tak chytlavý, že musíte číst a číst a konec, ten je bravurní!

P.ary
09.04.2018 5 z 5

Já jsem rozhodně spokojena... To co autorka dokázala je úžasné. Skvělé zpracování příběhu, který se jen těžko odkládal. Více v recenzi v záložkách... :-)

seabook04
15.03.2018 4 z 5

Šokující a velmi drásající příběh.
Obdivuji to, jak autorka dokázala identicky zpracovat mix mateřské lásky a zločinů. Ačkoliv je V úkrytu kniha, se kterou jsem si moc nesedla, musím ji i přesto velice doporučit. V úkrytu je totiž kniha, která je opravdu kvalitně nejen zpracovaná, ale i napsaná a zpracovává témata, která zaujmou a pozornost udrží i po několika týdnech po dočtení.

Hope80
12.03.2018 3 z 5

První půlka knihy byl průměr, nic extra, druhá půlka knihy byla už o mnoho lepší a konec byl vážně "masakr", posledních 20 stran mi bylo jasné co se bude dít a bohužel to tak opravdu dopadlo....opravdu fajn cteni.

evasamankova
07.03.2018 5 z 5

Výborný psychologický thriller o vinících a obětech. Mrazivé čtení, které mi v hlavě utkví nadlouho. Můžete čekat, tipovat cokoli, ale takový závěr nejspíš ne...
Sympatický a uvolněný vypravěčský styl, propracované postavy a tajemství schované v úkrytu.
Skvělá kniha!