V úkrytu

V úkrytu https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/365577/bmid_v-ukrytu-cNY-365577.jpg 4 383 126

Lydia Fitzsimonsová žije v dokonalém domě se svým milujícím manželem a synem. K úplnému životu touží po jediné věci. A je přesvědčená, že jí to manžel sežene. To poslední, co čeká, je smrt zaviněná její chorobnou touhou. Nicméně ani mrtvé tělo Lydii nezastaví. Akorát ji to ještě více popožene – ať to stojí cokoliv.

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Omega

Lying in Wait , 2016

L.Helena
22.08.2020 4 z 5

Četlo se mi to dobře, přestože styl vyprávění byl takový věcný, bez toho, že by vyvolával nějaké emoce, i když se děly celkem dramatické záležitosti. Ovšem konec mě opravdu vytočil.

PetaZ
08.08.2020 3 z 5

Ze zacatku me to moc nebavilo a Lydia me stvala od zacatku do konce. Hnusna povaha.. Knihu jsem docetla, ale jsem spise nastvana, nechapu, jak takovi lidi muzou behat mezi ostatnimi (chapu, ze je pribeh smysleny, ale ne nerealny)

lucakuca
14.07.2020 2 z 5

Dvakrát slovy 2x jsem knihu odložila, že ji nedočtu. Recenze ostatních mě přesvědčily, ať vydržím, že to stojí za to. Dočetla, vydala jsem ryk, jako vítěz maratonu běžící cílovou páskou a už neee díky.

Roni1900
08.07.2020 2 z 5

Kniha hodně ztratila překladem.

knihomol1985
05.07.2020 5 z 5

Kniha se mi četla dobře , dobrý příběh, bohužel konec jak tu píšou nečekaný atd - za mě utnutý a divný a vlastně neuvěřitelný ve smyslu že mě vytočil :-) Knihu přesto jen mohu doporučit, každý máme nějaký názor i přesto 5 hvězd.

Johana
20.06.2020 2 z 5

Detektivka, co mi nesedla. Hodně to bylo tím, že příběh začíná postupně vyprávět několik postav a je obtížnější začít někomu z nich fandit a druhým ne. A vypravěčů postupně přibývá... Autorčina snaha o tajemnost a originalitu - řešená takovouto přeskakovací technikou vyprávění - se určitě může mnohým líbit. U mne se minula účinkem.

Janule809
24.05.2020 5 z 5

Tohle prostě musíte dočíst do konce..

vorlice28
05.05.2020

Kniha se mi velice líbila. Smutný příběh. Ale rozhodně doporučuji!

Nunynka
27.04.2020 5 z 5

Po hodně dlouhé době kniha co jsem měla přečtenou opravdu rychle. Je to jedna z těch knih,kdy si hledáte každou volnou minutu na čtení. Nemůžu říct,že by byla nějak brutálně napínavá,ale byla prostě hodně čtivá. Určitě doporučuji!

mysak518
27.04.2020 5 z 5

užásná kniha krásně se četla od začátku až do konce

Adelaki
22.04.2020 3 z 5

Kniha neni spatna, ale pro me to bylo celkem dost zdlouhave...za necekany konec davam 3*

Atanone
12.04.2020 5 z 5

Napadlo mě při čtení, jak těžké je pro člověka, který zapadá do běžných psychologických "tabulek" pochopit někoho, kdo tam nezapadá a smířit se s tím, že se nedá pomoct někomu, kdo je se svým světem spokojený, a naopak ho ještě zdokonaluje. O to je to horší, že v rámci rodiny není kam utéct. Pokud si vůbec členové uvědomí, jak se věci mají.
Jsem hlavně ráda za konec, vážně jsem se bála, že se autorka něčeho takového lekne, ale vymyslela to parádně, takže na konci je krásný červený vykřičník.
Užila jsem si

romanka26
06.04.2020 5 z 5

Kniha byla skvělá. Bavila mne od první stránky, nedalo se přestat číst. Jen ten konec byl smutný, nečekaný.

Falda
03.04.2020 4 z 5

Tohle je opravdu psychologická spoušť. V knize se mísí snad všechno, přes vraždu, romantickou linku až po vyšinutí postav. Za mě super kniha plná všeho. Bavila mě od začátku až po neuvěřitelný konec.

Flerenc
15.03.2020 4 z 5

Já vám nevím, ta kniha se četla jedním dechem.... ale ten konec mě tak naštval :))))) Nicméně doporučení rád dám :)

Majdalenka
01.03.2020 4 z 5

Po recenzích jsem čekala opravdovou bombu - tak trochu sklamaní.. Ale stojí za přečtení. Dej svižně utíká a 2x mi doslova spadla brada překvapením :)

niki7763
21.02.2020 5 z 5

Liz Nugent a její Hádanka jménem Oliver bylo první, co mě napadlo, když jsem viděla dílo V úkrytu. Hádanka jménem Oliver pro mě naprosto nudná, o ničem, no prostě za mě špatná volba. Takže jsem fakt váhala... Ale tohle! No wau!!... Tak tohle bylo opravdu zvrhlé. Nejdříve jsem si říkala "bože, další příběh vyprávěný z více pohledů, to zas bude matlanina" Ale ne! Hned od začátku do sebe vše krásně zapadlo ale ten děj byl rozepsán tak strašně rychle, že jsem si řekla, co ještě se může stát ????... Je to perfektně zpracované! Přišla jsem, viděla jsem, odešla jsem atd. ????... To jsem ještě nezažila. Ta knížka mě strašně bavila... Zvraty, hádky, dopisy... A ta naprostá zvrhlá posedlost synem!! Tak chorobná až se zničí životy všech přítomných? Skvěle! Doporučuji!! Nudit se v žádném případě nebudete! ❤️

playada
14.02.2020 4 z 5

Nebylo to špatný, protože vás to nutilo furt číst. A líbilo se mi, že tam lidi nejsou vykreslený jako neviňátka, protože v každým z nás jsou temný hlubiny, co si budem povídat. A nikdy nikdo nemůže vědět, jaký okolnosti nás donutěj nechat ty temný hlubiny vyplavat na povrch...

SimonaP
21.12.2019 3 z 5

Ze začátku jsem měla problém se stylem vyprávění, přišlo mi to jako kniha pro teenagery, docela se vlekla, ale konec byl nečekaný a opravdu šílený.

Lotka
15.12.2019 4 z 5

Řada neoblíbitelných hrdinů...a to mám ráda. Skvěle se četla a ten konec?! No, konečně knížka, která uměla překvapit.