V pravou chvíli

V pravou chvíli https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/1074/mid_v-pravou-chvili-xsg-1074.jpg 4 225 41

Policejní vyjednavačka Phoebe každý den nasazuje život při řešení nebezpečných krizových situací. Je proto ráda, když se seznámí se sympatickým Duncanem. Jejich romantické sbližování je nenadále narušeno násilnou událostí. Phoebe je brutálně napadena. Zpočátku si myslí, že se jí mstil jeden z podřízených, jenže výhrůžky a útoky neberou konce a stále se stupňují. Phoebe se musí postavit bezejmennému nepříteli, který se pokouší zlomit ji před definitivním zúčtováním.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

High Noon , 2007

koki.veru
02.10.2016 5 z 5

Velmi povedená knížka, ostatně jako skoro všechny od Nory. Velmi se mi líbila jak postava Phoebe, tak i Duncana.

angelbooks
11.09.2016 5 z 5

Opět další skvělý román od N. Roberts. Vřele doporučuju, nudit se rozhodně nebudete.
5 hvězd je opravdu zasloužených. Klidně bych si ji přečetla znovu, a nejspíš to i brzo udělám :).

Jessybelle
23.06.2016 5 z 5

Po slaďácích od této autorky, knížka, která má spád, napětí, nějakou tu romantiku, prostě super knížka, ke které se určitě jednou vrátím.

Aaloha
11.05.2016 4 z 5

Tuto knihu bych zařadila mezi ty lepší od Nory Roberts. Napínavý děj až do poslední stránky, nechybí láska jako vždy.

ospalaa
08.04.2016 3 z 5

Tuto knihu řadím k lepšímu průměru, četla se dobře, ale zas až tak moc mě neuchvátila.

xindl007
22.10.2015 4 z 5

Kniha se mi líbila. Zajímavá zápletka. Duncan byl typ pěkného, empatického a ještě k tomu zazobaného chlapa. Ani na chvilku mi nepřestal být sympatický. Phoebe ovšem byla maličko " ženská, co má koule" a to mi v jistých chvilkách vadilo. Ve výsledku ale 4* a to rozhodně není špatné.

zuzana1107
23.09.2015 5 z 5

Kniha se mi líbila, napínavý děj od začátku do konce)

ritz
02.09.2015 4 z 5

Autorku mám ráda, ale ne všechny její knížky se mi líbily. Tato měla spád, byla napínavá až do konce.

Laf
01.08.2015 4 z 5

Skvělá kniha napínavá od začátku do konce. Můžu jen doporučit.

ewisek22
11.06.2015 4 z 5

Dala bych jen tři hvězdičky, ale nakonec dávám čtyři hvězdičky jen kvůli tomu adrenalinovému konci, i když jsem samozřejmě věděla jak už to dopadne. Od Nory Roberts už mám pár knih přečtených a tuhle řadím k průměru...ani mě neurazila a ani nenadchla:)

Majafa
04.01.2014 5 z 5

Opět skvělá a čtivá knížka od oblíbené autorky.

Poutnice
02.12.2013 4 z 5

kniha je skvělá - respektive její příběh je skvělý, její zpracování má pár much, ale čte se velmi dobře a posledních asi 50 stráněk je adrenalin lepší než v kině. Dokonale sepsanej závěr!

helenkan
02.12.2013 5 z 5

zase jsem se nemohla od knížky odtrhnout,:) skvělá!

Hřibče
10.06.2013 4 z 5

Velmi příjemný krimi - slaďáček. Hlavní hrdinkou je policejní vyjednavačka Phoebe, která se při jednom policejním zásahu seznámí s mladým majitelem baru Duncanem. Okamžitě mezi nimi přeskočí jiskra a je na lásku zaděláno, bohužel si nemůžou cukrování užívat příliš dlouho, protože se ukáže, že někdo chce Phoebeině rodině uškodit.
Na této knize se mi moc líbilo policistické prostředí, jde vidět, že N. Roberts již má s podobným tématem mnoho zkušeností (píše kriminální příběhy pod pseudonymem).
Celkem jako netradiční se mi zdálo to, že muž zde hrál tak trochu druhé housle - nebyl až tak v pozici toho, kdo by byl ten silnější. Jasně, Duncan se nedal zastrašit, dokázal Phoebe utěšit, pomáhat jí, ale přece jen ona měla drsnější job, i když se občas bála. Rozhodně je to na romantický příběh poměrně netradiční rozdělení, ale není špatné, to v žádném případě. :)

adajka
13.04.2013 5 z 5

Výborná knížka, plná romantiky i napětí.

kika 13
03.03.2013 3 z 5

Pěkné,čtivé milé čtení.

Ditula
13.01.2013 5 z 5

Přečetla jsem jí před pár dny. První od Nory Roberts a úžasná knížka. Je pěkně čtivá, napínavá, pěkný děj - zkrátka když je to romantika s detektivkou dohromady, nemůžete se od knížky odtrhnout. :-)

mariva
03.12.2012 5 z 5

S knihami Nory Roberts mám velký problém - nedokážu se od čtení odtrhnout, abych se mohla věnovat běžným denním povinnostem. Tahle kniha patří právě k těm, které je problém odložit a jít spát, pořád jsem byla zvědavá, jak vše bude dál pokračovat a jen těžko jsem odolávala pokušení, abych se nepodívala na konec, jak vše dopadne.
Shodou okolností právě v neděli vysílala TV Prima její zfilmovanou předlohu. Byla jsem zvědavá, jak knihu zpracovali, ale šlo o slabý odvar. Chápu, že některé scény by se nemohly v televizi ani vysílat před 22.hodinou, ale z napínavého děje zůstalo jen velmi málo. Napětí, strhující děj, milostný příběh - na to vše je Nora Roberts mistr.

princesse
10.06.2012 5 z 5

Po pár letech jsem si ji znova přečetla a vůbec to nevadilo. Úžasně čtivá.

Val
25.09.2011 4 z 5

Zase jedna hodně dobrá....jak už to u Robertsové bývá... záruka dobrého čtení...