V pokušení

V pokušení https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427685/bmid_v-pokuseni-Ybb-427685.jpg 4 293 293

Jsem zvyklý dostat to, co chci a být nejlepší v tom, co dělám. Jako finanční poradce si v New Yorku vydělám majlant a večer neexistuje žena, která by mě odmítla. Celý svůj dosavadní život jsem si myslel, že je to přesně to, po čem toužím, ale po šesti letech ve městě jsem si uvědomil, že žiju jako zvíře. Musím se dát dohromady. Musím najít něco skutečného a musím se vrátit domů. Mám tam rodinu, přátele. A je tam Melina. Moje dlouholetá kamarádka. Není snadné ji popsat. Je až neskutečně chytrá a krásná. A vždycky mezi námi bylo něco nevyřčeného. Ovšem netuším, jestli to cítila i ona sama. Ani nevím, jestli bych se zvládl, po tak dlouhém období života starého mládence, usadit. Ale když vidím Melinu, jsem v pokušení a tomu není snadné odolat.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Temptation , 2018

milst
20.04.2020 5 z 5

krásné odpočinkové čtení.

JanaSustr
20.04.2020 4 z 5

Kniha se mi líbila taková ta pohadkova klasika ale o tom romany pro zeny jsou takže kniha me bavila.

MarKy95
19.04.2020 2 z 5

Musela jsem se hodně přemáhat abych to dočetla. Celkově mě autorovo knihy nějak nenadchly, ale tato byla pro mě nejslabší.

petulkapeta
19.04.2020 5 z 5

kniha a i přiběh za mě super,pohoda a tak a kdo bude pozorně čist tak tam potka zname z dalších dvou knih autora...tak schvalně kdo si toho všimne..

Ivuska.09
18.04.2020 3 z 5

Byla to jednohubka, kterou jsem měla přečtenou za chvilku. Pokud jste četli předchozí knihy, zkuste i tuhle - laťku má tento autor pořád stejnou, takže jde o romány, ve kterých vás sice nečekají nějaké velké dějové zvraty, ale velmi dobře se čtou a některé mají i originální námět (včetně tohoto).

Evka3814
18.04.2020 4 z 5

No tak jsem mile překvapena,čekala jsem že to bude takovej ten průměr. Tentokrát jsem si to užila,opravdu mě to překvapilo a za mě asi nej kniha od autora. Milej,odpočinkovej příběh. Postavy super až na pošahanýho Jima:)

Kukicka
16.04.2020 3 z 5

Autor si jede stale to svoje. Je to jeho klasika. Prectete to za odpoledne, neurazi Vas to, ale ani nenadchne. Prectete si to, reknete si, bylo to dobry, fajn, odpocinkovy a druhy den se Vam to vykouri z hlavy. Knihy asi ctu hlavne proto, ze to pise chlap. Kdyz se nad tim zamyslim, tak v jeho knihach je to takove prime. Zenske vse pitvaji, casto dochazi k nedorozumenim, spekulacim, ale jeho knihy jsou v tomto jine, jednodussi. Proste chlapi :-D