V pokušení

V pokušení https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427685/bmid_v-pokuseni-Ybb-427685.jpg 4 293 293

Jsem zvyklý dostat to, co chci a být nejlepší v tom, co dělám. Jako finanční poradce si v New Yorku vydělám majlant a večer neexistuje žena, která by mě odmítla. Celý svůj dosavadní život jsem si myslel, že je to přesně to, po čem toužím, ale po šesti letech ve městě jsem si uvědomil, že žiju jako zvíře. Musím se dát dohromady. Musím najít něco skutečného a musím se vrátit domů. Mám tam rodinu, přátele. A je tam Melina. Moje dlouholetá kamarádka. Není snadné ji popsat. Je až neskutečně chytrá a krásná. A vždycky mezi námi bylo něco nevyřčeného. Ovšem netuším, jestli to cítila i ona sama. Ani nevím, jestli bych se zvládl, po tak dlouhém období života starého mládence, usadit. Ale když vidím Melinu, jsem v pokušení a tomu není snadné odolat.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Temptation , 2018

johana3160
25.01.2021 4 z 5

Az na konci knihy jsem zjistila ze autorem je chlap a to me prekvapilo. Bylo to necekane:)
Ale zpatky k samotne knize. Dobre se cetla, byla vtipna a vubec takova jaka ma byt v zanru. Jedine na co jsem alergicka je slovo “prcinka”, ktere tady bylo pouzito ve spatnem kontextu. No proste mi tam vubec nesedelo, ale to je vina prekladatele. Co mi prislo uz pres caru je preslazeny konec... to ani nemuselo byt...

maafa
03.01.2021 4 z 5

On se mi neuložil komentář ? Tak tedy ještě jednou:-). Pořízeno za pár kaček v povánoční slevě a pro mě je to tedy z knížek tohoto autora to nejčtivější.
Jasně, není to žádná literární bomba, a navíc podobné téma už autor použil, ale i tak to nebylo zlé:). Oba hlavní hrdinové mi sedli, rozhodně ten jejich přechod z přátelství do jiných "vod" byl pro mě uvěřitelnější než u Neprofesionála. V knížce je celkem dost sexu, zajímavé prostředí, a kdyby nebylo "prcinky", a až moc sladkého konce, dala bych snad i pět hvězd. Takhle je to tři a půl, což tady nejde, takže čtyři:).

Nika151
10.11.2020 4 z 5

Nevím, proč nechci dat plný počet hvězdiček, když se příběh dobře četl a líbil se mi - možná že znám v tomto žánru lepší knížky? Na to, ze tuhle hodně romantickou knížku, psal chlap, je to opravdu vynikající. Jak se z letitých přátel stanou milenci a nakonec partneři..Žádné extrémní zvraty a nic se neřeší zbytečně dlouho. Oddychovka pro dlouhé večery.

Ennny
28.10.2020 5 z 5

Pěkná oddychovka , opět se dlouho nečekalo na rozuzlení,to se mi na knihách od J.D.Hawkinse velice líbí...dokonce byla letmá zmínka o postavách z ostatních knih.zade si ji ráda přečtu.

AliceTief
19.10.2020 4 z 5

Né že by mě to úplně nebavilo, ale od autorky jsem čekala opravdu něco jiného. Líbí se mi, že se v knihách otírá o předešlé příběhy, jinak je to taková opravdu hodně jednoduchá oddechovka

Zuzana207
12.10.2020 3 z 5

Kto hľadá pohodové, nenáročné čítanie, kniha tento účel splní. Oproti ďalším titulom chýba príbehu miestami iskra, ale zas sú aj pasáže, ktoré pobavia. Oddychovka, ktorá síce veľmi nenadchne, ale spríjemní dlhú chvíľu.

petusska01
12.10.2020 2 z 5

Tento príbeh ma za srdce veľmi nechytil. Melina mi nebola veľmi sympatická, taká naivná, bojazlivá, a potom zrazu sa mení na dračicu - prišlo mi to zvláštne. Celkovo mi však štýl príbehov od tohto autora nie vždy sedí ale vždy si to napriek tomu prečítam, lebo čakám, že to bude lepšie a anotácie znejú zaujímavo. Nie je to úplne zlé ale ani dobré. Také jednoduché a postavy sú často osobnostne rozporuplné.

Ditules
08.10.2020 2 z 5

Nebavilo mě to. Tematicky nezajímavé, prostředí taky nic moc.

adela2230
23.09.2020 4 z 5

Kniha špatná není, ale předchozí knihy byly lepší. Tady to má příběh, ale "něco" tam chybělo. Jinak je to kniha na oddech.

krevetka79
05.09.2020 5 z 5

Parádní oddechovka :-)
Vtipné, čtivé , sexy a roztomilé ...

knihomolkaL
23.08.2020 3 z 5

Další z řady romanticko - erotických příběhů. Přečteno, celkem líbilo, ale za týden už nebudu vědět, o čem to přesně bylo. Ale moc se mi líbí přebal knihy, za ten jednoznačné plus!

Nuttelka
18.08.2020 4 z 5

Jedna hvězda navíc za obálku :-) Jinak nic nového, stejná šablona, všichni víme, jak to dopadne. Ale Wyatta jsem měla radši než Melinu :-) Jednohubka na odpoledne co neurazí a ani nenadchne...
No a teda "prcina - prcinka", to jako vážně?! Úplně mi to trhalo uši :-)))

uminaa
28.07.2020 5 z 5

Ďalší pekný príbeh, ktorý sa ľahko a rýchlo čítal ;) Príjemné chvíle oddychu a pokoja pri knihe :)

happy19
10.07.2020 5 z 5

Splnila očekávání poklidné četby..na chlapa fakt dobré...za mě vede stále kniha s tatérem,ale i tohle mělo své plusy;-)
Jen se mi nezdál překlad toho slova na pé :-D..
To se ještě používá..?,-)

Myška43
05.07.2020 5 z 5

Tak tato kniha od autora u mě vede. Je to tím, že jsem naprosto věděla, jak se Wyatt cítí a jak se bojí, aby jeho vztah nekrachnul, neboť jsem si před léty prožila ně podobného. Navíc focení je můj koníček. Takže za mě super příběh. Jo a kombucha mi fakt nechutná!!!!

janina66
30.06.2020 5 z 5

Na rozdíl od Neprofesionála se mi tento příběh líbil. Melina mi byla sympatická, líbilo se mi její nadšení focením. Moc mě potěšilo zmínka ke konci knihy o Teovi a Ash z knihy Láska a tetování. Ta u mě zatím vede v hodnocení. Je zajímavé, že v této naposled zmíněné, si nepamatuji to šílené slovo "prcinka". To se objevilo už v Neprofesionálovi i V pokušení. Tam to bylo 6krát. Už jsem se předem obávala, kdy se to zas objeví. Jinak kniha velmi čtivá.

georginaa
28.06.2020 5 z 5

Nebudu hodnotit, zda je kniha lepší nebo horší od ostatních dříve napsaných. Je to prostě příběh jak opět chlap našel tu pravou. Jako vždy se řeší neústupné problémy, dokud si opět neuvědomí, že nikdo není bez chyby. Ve vztahu je plno tvrdohlavosti, kompromisu, sebevědomí, ústupků a hlavně sexu. Od toho tu jsou tyhle baronetky a kdo čeká víc, musí si najít jiné vážnější čtivo.

Veroush
26.06.2020 3 z 5

Jednoduché a rychle čtení na odpoledne :) místy bylo jasné co se bude dít a místy naopak překvapeni ;)

Jejunka
21.06.2020 4 z 5

Druhá kniha co jsem četla a přišlo mi to dost podobné ty příběhy s knihou Neprofesionál. Stejné opakování slova prcinky lezlo občas krkem ale to je spíš chyba v překladu. Jinak vyloženě oddychovka přečtena za pár hodin.

lucie3944
16.06.2020 4 z 5

Klasika, nic nečekaného.... Žádné překvapení, podle šablony... Ale mnohem lepší než Neprofesionál....