V hlavě v pohodě - Péče o duševní zdraví pro teenagery

V hlavě v pohodě - Péče o duševní zdraví pro teenagery https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426653/bmid_v-hlave-v-pohode-pece-o-dusevni-zdr-jnm-426653.jpg 4 2 2

Bavit se o tělesném zdraví je běžné, ale málokdy řešíme, jak být v pohodě i psychicky. Co cítíme? Na co myslíme? Co nás trápí? V této příručce o duševním zdraví pro mládež je vysvětleno, proč pociťujeme emoce a co je může ovlivňovat – od vztahů přes sociální sítě až po šikanu, rozvod či ztrátu blízké osoby. Najdete v ní spoustu tipů, jak žít zdravý duševní život, a rad pro chvíle, kdy není vše úplně stoprocentní. České vydání publikace nakladatelství Usborne.... celý text

Literatura světová Zdraví Pro děti a mládež
Vydáno: , Svojtka & Co

Looking after your Mental Health

Slugterra
01.10.2022 5 z 5

Doporučuji lidem (hlavně těm teenagerům), kteří mají nebo si myslí, že mají nějaký problém. Kniha je napsána příjemným a jemným způsobem. Pro lidi, kteří nějakým způsobem trpí, by mohla kniha ukázat směr, kterým se vydat.

jsemknihomolka
15.05.2021 3 z 5

Knihu jsem si koupila před pár měsícemi a taky jsem ji hned přečetla . Kniha je nádherně ilustrovaná , bohužel pro mě je tam toho poučného , hodně málo.
Ale i tak knihu doporučuji !

pro mládež duševní zdraví

2017  85%Bezpečně online