Úžasní koně

Úžasní koně https://www.databazeknih.cz/img/books/90_/90793/uzasni-kone-fakta-a-zajimavosti-90793.jpg 5 14 14

Úžasní koně - Fakta a zajímavosti Ilustrovaný průvodce obdivuhodným světem koní… Milovníci koní, kteří mají v oblibě také různé perličky a zajímavosti, najdou v této barevné knize množství překvapivých informací ze všech oblastí souvisejících s koňmi, ať už jde o zbarvení, pověry, legendy, historii i současnost. Více než 400 informačních bloků čerpá ze všech myslitelných zdrojů: od stránek odborných časopisů až po první řady kolbišť a dostihových drah. Najdete zde odpovědi na mnohé neobvyklé otázky, ale také praktické rady, týkající se jízdy na koni, péče o koně a hlavní zásady bezpečnosti. ... celý text

Literatura naučná Příroda, zvířata
Vydáno: , Metafora

Amazing horse

inachisio
30.08.2020 5 z 5

Vynikající lnížka plná zajímavostí a napěchovaná informacemi a hezkými obrázky. Musím říct, že jsem se toho dozvěděla opravdu hodně a knížku jsem si zamilovala. Také za originalitu chválím.

Tinoušek
05.08.2014 5 z 5

Skvělá knížka, ve které najdete o koních snad úplně všechno! Krásné fotky, jasné, výstižné ale přitom odborné texty. Úžasná kniha pro milovníky koní! :-)

Jitka93
07.08.2012 5 z 5

Nádherně zpracovaný průvodce světem koní.

koně

2009  97%Úžasní koně