Uväznená v manželstve

Uväznená v manželstve https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/435722/uvaznena-v-manzelstveerjTp5-WJW-.jpeg 3 8 4

Mladučká naivná Nora sa po krátkej známosti zrazu ocitá v manželstve s o pätnásť rokov starším atraktívnym mužom. Ten ju zahŕňa blahobytom a pohodlím. Dáva jej všetko okrem lásky, po ktorej ona tak zúfalo túži. Nora rýchlo zisťuje, že pod maskou úspešného a šarmantného riaditeľa vyšetrovacieho oddelenia sa ukrýva niekto, koho zatiaľ nepoznala. Čo sa v skutočnosti odohráva za zatvorenými dverami ich luxusného domu? Čo sa deje tam, kam oči verejnosti nedovidia? Ako si vnímavá žena poradí s manželom, ktorý ju má pod absolútnou kontrolou? Nájdu si k sebe cestu?... celý text

narisa
13.06.2021 3 z 5

Tak tedy to bylo něco. Kniha se mi líbila, ale až tak od strany 40. Myslím si, že autorka to na začátku s tím sadismem opravdu přehnala. Pochybuji, že pokud by nějaký muž ženu takto psychicky a fyzicky týral sedm měsíců, že by to zvládla a ještě ho stále milovala. Jinak pak už mi byl Oto sympaticky, i přes jeho agresivitu a výbuchy vzteku. Jen ta část, kde byl v kómatu byla dle mě dost natahovaná. Chyběl mi pohled do Otova nitra, části vyprávěné z jeho pohledu.

Jurajovamaka
05.02.2021 4 z 5

Pre mňa úžasné čítanie s otvorenými ústami. Oči mi utekali dopredu, nestihli sa ani len pozastaviť nad nejakou vetou. Nepredvídateľný dej. Veľmi krásne napísané. A ešte v knihe najdete bonus na záver.
Teším sa na ďalšiu knihu/pribeh od autorky. Prajem veľa šťastia.

karina9295
13.01.2021

Táto kniha je staršia verzia knihy Uväznená v manželstve, ktorá je už dávno stiahnutá z predaja. Medzitým vyšla nová verzia nielen ako e-book, ale aj v tlačenej podobe, ktorá má upravenejší text, dopísaných asi ďalších 50 strán a bónusovú poviedku na záver. Táto verzia je už neplatná.

ilovebook88
11.03.2020 3 z 5

Taká jednoduchá romantika, z drsniaka a násilníka sa stane oddaný a milujúci muž..

Karina Janská
slovenská