Útulný domov

V této knize se dozvíte, jak si vytvořit jedinečný a osobitý domov. Autorka čerpá ze svých zkušeností – již mnoho let objevuje poklady na bleších trzích, láskyplně je restauruje a propůjčuje jim vlastní rukopis. Všichni, kdo po přečtení dostanou chuť přiložit ruku k dílu a vytvořit si svůj vlastní prostor, kde se budou cítit dobře, zde najdou konkrétní návod. V knize se totiž odborně a krok za krokem popisuje, jak patinovat, předělávat nové na staré, vyrobit si zrcadlo – stručně řečeno, jak vytvořit osobní skvosty ve vintage stylu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356570/big_utulny-domov-qFD-356570.jpg 4.56
Literatura naučná, Hobby

Vydáno: , Esence

Wohnen zum Wohlfühlen, 2015

Kniha Útulný domov

citronie
12.05.2021

Pro toho,komu se líbí tento styl, úžasně inspirativní. Mě kniha nadchla,jak lze z nábytku různých stylů udělat jednotnou dokonalou pastvu pro oči i duši. Doporučuji pro kreativní majitele chalup, penzionů či apartmánů. Lze pořídit za směšnou cenu ve výprodejích,stačí zadat do internet.vyhledávače.

Zmija
09.04.2021

Zajímavé typy na restaurování nábytky, ale celkově mě kniha příliš nezaujala, fotografie jsou sice krásné, ale celkový styl autorky mi nesedí.

daza.dt
10.12.2020

Velmi hezky graficky provedeno, knížka je plná úžasných fotografií a sem tam nějaký ten návod jak něco natřít alá patina. Doporučení na nákupy na bleších trzích v Provence jsou v našich podmínkách tak trochu nepoužitelné - ale je to milé, až pojedu na dovolenou se stěhovacím vozem - určitě si nějaké příborníky přivezu.