Útok titánů 11

Titáni, kteří před pěti lety způsobili zkázu zdi Maria, se vracejí – a jejich cílem není nikdo jiný než Eren. Ten však už dávno není tím vyděšeným dítětem, co dřív, a oba jeho protivníci se o tom brzy přesvědčí na vlastní kůži..

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/342797/utok-titanu-11-zjP-342797.jpg 4.543

Útok titánů 11.

Komiksy, Sci-fi, Fantasy
Vydáno, Crew

Shingeki No Kyojin 11, 2013

Kniha Útok titánů 11

B-artX

Jeden z více akčních dílů, od kterého byl velký problém se odtrhnout. Naprosto super čtení plný akce a zvratů. Hned otevírám další díl.

KillHurt
02.07.2018

Mnoho akce, málo děje. Přesto pěkně napsaný i nakreslený díl, který vysvětluje některé detaily útoku na zeď Maria a snaží se zabrousit do mentality titánů. Eren je více a více vláčen událostmi a už se blíží k bodu, kdy toho bude mít dost.

Diabel
02.09.2017

Sakra, tak nějak tato manga upadá. Příběh se sice vyvíjí dál, ale velice pomalu. Po 10. slabším díle jsem byl zvědav a nasledně čekal, kam se příběh posune, ale manga se málo rozvíjí. Autor se nejspíš rozhodl, že celou sérii bude natahovat, jak to jen půjde, což jsem vůbec nechtěl. Děj se posune pouze o málo a pak je kniha plná výplně v podobě flashbacků a vztahů z minulosti z předchozích dílů. Příběh je víc předvídatelný a hodně událostí jsem si domyslel sám, ještě než se dané věci staly, takže mne jedenáctý díl ničím nepřekvapil. Eren a jeho společníci neustále mluví o tom samém. Budu doufat, že se manga dostane k nějakému už vetšímu rozuzlení.
Co se týče kresby, tak ta se nám taky rapidně zhoršila a ta geometricky přesná kresba v pozadí už vymizela (stromy, města, zdi,...). Nejvíce je to vidět v boji, kde se toho momentálně odehrává nejvíce. Předtím byla kresba v boji maličko nepřehledná, teď je to načmáraný.
Obálka v bílem provedení celkem ušla.
V příštích dílech očekávám nějaké zlepšení. Jak v ději, tak v kresbě nebo dojde na to, že tuhle mangu nejspíš přestanu číst.

Moje hodnocení 5/10

martinstefko
18.05.2017

"Útok titánů 11" je pro mě jen průměrnou knihou, která mě nenadchla. Více: http://www.comics-blog.cz/2017/05/1439-utok-titanu-11-50.html