Úspěšný obchodní zástupce

Úspěšný obchodní zástupce https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/220609/uspesny-obchodni-zastupce-220609.png 3 5 2

Příručka pro obchodní zástupce, finanční poradce, realitní makléře, privátní bankéře a všechny ostatní, kteří chtějí být ve své profesi úspěšní. Jak dosáhnout úspěchu? Není to těžké. Je však potřeba se připravit. Stačí vědět jak se chovat, jak s klientem mluvit, na co si dát pozor a úspěch se dostaví. • jak získat klienta a jak si ho udržet? • proč ztrácíme klienty a lze tomu zabránit? • jak s klientem správně komunikovat? • jaké jsou klientovy základní komunikační potřeby? • jak vést obchodní schůzku? • jak se správně obléci a jaké zvolit pro schůzku prostředí? • pravidla společenského chování a správného stolování .. a mnoho dalších zajímavých témat... celý text

sarka45
08.07.2018 5 z 5

Pro případné začínající obchodní zástupce, případně pro jakéhokoliv začátečníka v prostředí, kde se vyžaduje nějaký dres code a určitá kultura vystupování, je to neocenitelný pomocník. Sice nepatřím do této skupiny, ale i pro mne byla kniha o slušném chování, stolování a oblékání přínosem. Opakování je matka moudrosti :-)

ladyba
21.04.2015 5 z 5

Kniha je sice zaměřená na práci byznysmenů, realitních makléřů a pojišťovních agentů, ale nabízí řadu postřehů, se kterými by se měl seznámit každý. Nikdy nevíte, kdy takouvou práci budete dělat anebo naopak, kdy se stanete klientem takových služeb.