Usmát se a poodstoupit

Usmát se a poodstoupit https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/478847/bmid_usmat-se-a-poodstoupit-oqY-478847.jpg 4 13 6

Berte život s úsměvem! Odlehčené úvahy a glosy známého psychiatra. Známý psychiatr a specialista na léčbu návykových nemocí Karel Nešpor má jasno: s úsměvem jde všechno lépe. Ve sbírce odlehčených zamyšlení se s nadhledem věnuje různým tématům a hledá odpovědi na odvěké otázky života. Jak můžeme ovlivnit své zdraví pomocí pozitivního psychického naladění? A jak si udržet odstup i ve vážných situacích? Nejen to najdete v jeho úvahách, glosách, příbězích a nápadech podaných svižně a bez patosu. Kniha „Usmát se a poodstoupit“ vznikala během pandemie. Dr. Nešpor vycítil, že lidé potřebují něco pohodového, veselého a uklidňujícího. Tuto knihu není třeba číst najednou. Dá se otevřít kdekoliv, kousek přečíst a vrátit se k ní, když je čas a chuť. Kniha jistě přinese čtenářům radost a bude pro ně inspirací do klidnějšího života.... celý text

Veve131
11.07.2022 5 z 5

Kniha se mi dostala do ruky náhodou a rozhodně mě nezklamala. Humor pana Nešpora se mi líbí.

ela1972
03.07.2022 4 z 5

Od knihy jsem nic neočekávala. Prostě se na mě v knihovně pan Nešpor díval. Tak jsem si řekla, že si od něj něco zkusím přečíst a musím říct, že jsem se i pousmála i něco přiučila. Takže ano.

Katrinreading
20.02.2022 5 z 5

Stručné, jasné, výstižné, žádné okázalé plácání. Kniha, od které jsem nečekala mnoho, a která mě moc bavila.

Mothermoth
07.02.2022 5 z 5

Pan Nespor timto dilkem strcil do kapsy takzvane self help zalezitosti, se kterymi se rozrthl pytel. Tohle me bavilo a konkretni rady a navody podane strucne, jasne a zabavne uplne lakaji k vyuziti. A rozhodne zamirim na jeho webovou stranku pro dalsi …

medialstar
22.01.2022 5 z 5

Pokud jedete na vlně Nešporova osobitého smyslu pro humor budete spokojeni. I když primárním čtenářem je očekáván abstinent, vhodné pro všechny.

majáček
09.01.2022 5 z 5

Knihu jsem si přečetla kvůli důvtipu pana Nešpora a humorného pojetí daného tématu.
Na obálce je vyfocený se skleničkou a na té je napsáno střízlivost. Jaká ta kniha bude, zase je to na téma pro ty lidi? A nebo je v ní něco jiného? Pan psychiatr svou specializaci zde jen mírně naťukl. U knihy jsem se pousmála i poučila, když se člověk střetne s blb..., jak elegantně vyřešit situaci.