Most slz

Most slz https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/238923/bmid_usagi-yojimbo-most-slz-j4w-238923.jpg 5 41 6

Usagi Yojimbo série

Potulný život je často plný samoty, a Miyamoto Usagi je na cestách už velmi dlouho. Na jedné z nich potká Mayumi, která touží po novém životě mimo rodnou vesnici a přesvědčí Usagiho, aby ji vzal s sebou. Zatímco jejich vzájemná přitažlivost narůstá, Usagi čelí dilematu: není život s roninem pro jeho společnici příliš nebezpečný? Tato kniha obsahuje také jubilejní sté číslo série Usagi Yojimbo vydané vydavatelstvím Dark Horse, ve kterém se pro Stana Sakaie a jeho králičího hrdinu pořádá velká oslava za účasti těch nejlepších komiksových scenáristů a kreslířů, včetně Franka Millera, Jeffa Smithe, Sergia Aragonése, Matta Wagnera a dalších.... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Crew

Bridge of Tears , 2009

Delphín
21.05.2022 5 z 5

Nečekaně temný, ale stále výborný Usagi.

Mercatino
05.08.2017 5 z 5

Série pokračuje a mě už nepřestává překvapovat, že dokonalost každého dílů je prostě u někoho naprosto běžná záležitost. Tento díl, mi přišel velmi temný a ukázala se tu i opačná strana Usagiho.

OldaB
18.10.2015 5 z 5

Vztahy Usagiho k ženám jsou zřejmě prokleté. Tento díl mi přišel hodně osobní, navíc jako bonus výborný Horečnatý sen.

martinstefko
14.10.2015 5 z 5

"Usagi Yojimbo 23: Most slz" je dalším důkazem toho, že "Usagi Yojimbo" je jednou z nejkvalitnější a dlouhodobě nejvyrovnanějších sérií, které jsou v komiksovém světě k dostání. Více: http://www.comics-blog.cz/2015/02/859-usagi-yojimbo-23-most-slz-95.html

p3tris
23.03.2015 5 z 5

Další vynikající Usagi. Ještě s vtipným bonusem ze stých narozenin. Jen škoda, že Frank Miller to tak trochu odfláknul.

Lusa
06.03.2015 5 z 5

Pro mě dlouho očekávaný Usagi opět vynikající dílo. O něco silnější, ale nakonec zjistíte, že součástí díla je i poděkování za stý díl (který není tak úplně stým dílem) Usagiho.
Jsem ráda, že se opět objevily staré oblíbené postavy, Chizu, Gen, Toulavý pes a Inazuma, vypadá to, že jde opět do tuhého. Snad to do toho podzimu člověk vydrží...
Most slz je dojemné a skvělé dílo.

samurajové japonská kultura

Stan Sakai