Dvě stě sošek jizo

Dvě stě sošek jizo https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/382985/bmid_dve-ste-sosek-jizo-rr7-382985.jpg 5 32 4

Usagi Yojimbo série

Usagi oslavuje své dvousté číslo! A vy jste srdečně zváni! Kromě toho se vrací oblíbený inspektor Ishida, aby spolu s Usagim vyřešil dvojnásobnou vraždu v zájezdním hostinci... a pak náš hrdina pomůže zavrženému klanu získat zpět čest, a zjistí, že obchod se sójovou omáčkou může být stejně tak smrtící jako chutný!

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Crew

Two hundred Jizo , 2015

Listy
29.10.2018 5 z 5

Super díl! Moc se mi líbil + bonusový komiksík také potěšil. Velmi doporučuji!

Mercatino
30.09.2018

Kouzelný povídka v tomto komiksu je o výrobě japonské omáčky Shoyu, tato povídka v komiksu daleko předčila všechny ostatní a dokonce u první detektivní povídky jsem se tak zamotal, že jsem na konci nevěděl kdo je kdo a proč je kdo vlastně viníkem.

Lusa
27.07.2018 5 z 5

První příběh o umělci, který studoval v cizině a proto se stal pronásledovaným, Sakai krásně vykresluje minulost Japonska, clověk tu nemá jenom zábavné historky, ale i něco málo k dějinám a jako bonus i něco pro kuchaře :D. Prostě další skvělé příběhy Usagiho.

p3tris
16.07.2018 5 z 5

Člověk by ani neřekl, že už tu je dvoustý příběh s Usagim. I když se jedná o historky mimo hlavní dějovou linii, jsou zase naprosto vynikající. Sakai dokáže vymyslet zajímavé příběhy i z na pohled tak banálních témat, jako je výroba sójové omáčky, nebo transport ledu, a při tom nás nenásilně seznamuje s japonskou kulturou. Jako bonus nahlédneme do různých fází jeho práce. A jen tak mimochodem, mají jeho postavy ocásky?

Japonsko samurajové japonská kultura

Stan Sakai