Únos do světa stínů

od:

Únos do světa stínů

Porodní asistentka Cecilie Lundová si dopřeje výlet za hranice všedních dnů a oddech od pracovních a mateřských povinností: vyrazí na týden do Paříže, kde ji čeká romantické dobrodružství, seznámení s francouzskými kolegyněmi z oboru a další podnětné zážitky. O to tvrdší je však návrat zpátky. Už v letadle se dozvídá, že doma ve Švédsku beze stopy zmizela desetiletá holčička – a jako by ta zpráva sama o sobě nebyla dost děsivá, vyjde najevo, že se jedná o nejlepší kamarádku Ceciliiny prostřední dcerky Grétky, malou Tiffany, které zemřela maminka a jejíž tatínek je natolik v zajetí vlastních problémů, že péči o dcerku příliš nezvládá. Cecilii znovu čeká každodenní kolotoč povinností, zároveň se však nemůže zbavit neklidu a tísně, cítí potřebu udělat něco pro to, aby se Tiffany co nejrychleji našla. S každou další hodinou bezvýsledného pátrání se totiž zmenšuje naděje, že je holčička stále naživu. A navíc se zdá, že Grétka před rodiči i policií něco tají…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/360874/unos-do-sveta-stinu-vWW-360874.jpg 4.67
Série:

Rodina Lundových (9.)

Žánr:
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Mladá fronta
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Přidat komentář
Kristyna_M64
09. května

Knížka se moc dobře čte, jen je potřeba se zkraje zorientovat ve větším množství postav. Kromě hlavní zápletky se mi líbí i vedlejší dějové linky, ale bohužel jsou v závěru buď zbytečně stručně ukončeny nebo úplně nedořešeny.
Celkově příjemná nenáročná oddechovka, přečtená za dva dny nemoci.

hadenka
15. března

Velice zajimavá kniha, jen jsem chvílemi měla problémy s orientací, kde se zrovna nachází m. Ale jinak ano, knihu můžu doporučit.

Aneleh
04. ledna

Další neobyčejný příběh, už devátý ze série o porodní asistence Cecílii. Spisovatelka se dokáže skvěle vžít do jednání a myšlení postav, líbí se mi kombinace romantiky s kriminální zápletkou. Navíc je to o každodenních problémech běžné rodiny, které se mohou týkat každého z nás. Četla jsem opět jedním dechem a další pokračování by bylo prima.