Únos

Únos https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15148/unos-15148.jpg 4 55 8

Alvira a Willy série

Za Luka Reillyho, majitele tří pohřebních služeb, a jeho služební řidičku Rositu Gonzalesovou vyžadují únosci vysoké výkupné. Oba unesení jsou vězněni na vysloužilé lodi a jde jim o život.Nakonec se ukáže, že významnou pomocí při dopadení zločinců může být přesná znalost děje detektivních příběhů sepsaných Lukovou manželkou Norou.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Alpress

Deck the Halls , 2000

jarkaska
12.10.2023 5 z 5

Díky ČV jsem si opět přečetla oddechovku , kterou napsala dcera s matkou. Škoda, že už obě nežijí. Kniha je ze série Alvira a Willy, kterou jsem četla. Je to takové nenáročné čtení.

ArwenAragorn
13.01.2023 5 z 5

81%
ČVACH!
Peter padl na břicho do vody, a co bylo horší, jeho drahocenný náklad mu vyklouzl z ruky a přistál mimo jeho dosah. Proud na East River se ho zmocnil a unášel ho na sever.
____________________________________________________________________________________________________________
Mńamózní jednohubka na zpříjemnění večera. Dva únosci - blbý a blbější. Celé to bylo takové pohodové s vánoční atmosférou.
Doporučuji.

čef
21.08.2022 4 z 5

Další „vánoční“ detektivka, která chce samozřejmě hlavně vzbudit kladné emoce také scénami s opuštěnými dětičkami. Dva tupci se snaží získat něco peněz tím, že unesou boháče. Spíše je to komedie, než detektivka. Nenáročné čtení po náročném dni.

Angelicca
12.08.2022 3 z 5

Četla jsem od autorky určitě mnohem lepší knihu a za mě by bylo lepší číst v čase Vánoc

TaLu
24.01.2020 4 z 5

Příběhy ze série Alvira a Willy patří mezi ty nenáročné, odpočinkové a pokud jde o jeden z vánočních, pak i trochu dojemné. Napětí a dobrodružství tentokráte zajišťuje únos milovaných osob. Skrze vyšetřování se seznámí i Ti, kteří by se jinak nepotkali. Oproti jiným dílům autorky je tato série méně náročná a dějově slabší, ale odpočinkové kouzlo jí určitě nechybí.

EvikU.
07.04.2017 4 z 5

Super oddychovka!

Kubíííína
07.02.2014 4 z 5

Dobrá oddychovka nejen na vánoční svátky.

Lenka
26.11.2011 2 z 5

Tato kniha mne teda moc neoslovila...čekala jsem lepší čtení. Nicméně jiným se líbit může..:-)

Vánoce únosy

Autoři knihy