Umění podvádět

Umění podvádět https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/449270/umeni-podvadetP6grfV-LDP-.jpg 4 8 8

Najednou se u nás objevil otcův dobrý známý, že si tu prý chce odpočinout. Je ale Adam opravdu tím mužem, za jakého se vydává? Co se za jeho návštěvou skrývá? Jaká si s sebou přinesl tajemství? To jsou myšlenky, které se Kirby honí hlavou. Jedno je však jisté: čím déle Kirby Adama zná, tím víc propadá jeho šarmu, tím větší a pevnější je pouto mezi nimi. A ona se tomu nedokáze bránit.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , HarperCollins Polska

The Art of Deception , 1986

Aracely
11.04.2023 4 z 5

Pěkné, hrozně mi to připomínalo: Jak ukrást Venuši s Audrey Hepburn. Úplně jsem si představovala Kirby, jejího otce a Adama stejně typově, jako v tom filmu... Kdo neviděl, ať to kouká rychle napravit :-).

Do plného počtu mi tam něco chybělo, ale jinak přečteno ,, jedním dechem."

Originál vyšel v roce 1986, takže teď píše jinak, přesto tam její tvorbu poznávám.

Ivetaa
29.05.2016 4 z 5

Kniha se čte dobře. Je v ní hodně vtipných pasáží - zajímavý děj i zápletka z atraktivního prostředí, kde žijí a tvoří malíři a sochaři. Jednu hvězdičku ubírám, N.R. píše mistrovsky, což v této rané tvorbě mi ještě trošičku chybí.

kika 13
03.03.2013 4 z 5

Název odpovídá obsahu knížky.Dějově pro mě nic moc.