Ultimate Spider-Man a spol. 16

Ultimate Spider-Man a spol. 16 https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/349848/bmid_ultimate-spider-man-a-spol-16-Pjm-349848.jpg 4 13 1

Ultimate Spider-Man a spol. série

Ultimate Spider-Man: Veřejný nepřítel (2. díl z 5) Finále boje s Green Goblinem a zbrusu nový příběh! Ve městě se objevuje nový Spider-Man... a není to zrovna hodný chlapec. Ultimate X-Men: Pekelný oheň (4. a 5. díl z 5) X-Meni nepotřebují padouchy. Úplně si vystačí sami. Jean Greyová je na pokraji zhroucení, Wolverine si jde s Cyclopsem po krku, Beast randí po internetu... a už jsme se zmínili o dinosaurech?... celý text

Komiksy
Vydáno: , Crew

Delphín
20.01.2021 3 z 5

Spider-Man rozhodně není špatný. Má menší potíže s MJ a navíc je třeba rozlousknout, kdo se za něj vydává. I když Spideymu není moc co vytknout, oproti ostatním příběhům Pavouka od Bendise je tato část lepší průměr.
To škatulky průměr bohužel v tomto čísle zapadli X-Meni. Spor Wolverina se Scottem se vypařil jak pára nad hrncem, vyskutují se tu dva zajímaví záporácí, jejíchž potenciál se ale absolutně nevyužije. Prostě bum, pár panelů machrujou a najednou je s nimi ámen, aniž by pro to X-Meni museli vůbec něco udělat. I chování samotných X-menů tu bylo velice zvláštní, teda až na Icemana.

Autoři knihy

Brian Michael Bendis