Ukolébavky

Tuto knížku a desku, které výjimečným způsobem spojují slovo, obraz a zvuk, si vysnili autoři písniček – skladatel a hudebník Jan Lstibůrek a spisovatel a textař Robin Král. Napsali a v klášteře v Domažlicích natočili deset vlastních ukolébavek. K tichému zpěvu pak pozvali své přátele zpěváky Ewu Farnou, Tomáše Kluse a sestry Míšu, Petru a Lucii Páchovy. Potom poprosili malíře Jaroslava Rónu, aby se do hotových ukolébavek zaposlouchal a tiše je namaloval. Ukolébavky jsou určeny jak dětem, tak i dospělým. Všem, kteří rádi čtou, prohlížejí si, poslouchají, usínají a spí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/361870/big_ukolebavky-aWW-361870.png 4.76

Kniha Ukolébavky

dohnálci
17.03.2021

Není lepší způsob jak přiblížit malým dětem poezii, než že z ní uděláte ukolébavku. Moc pěkné texty, ilustrace a ten papír. Za mne naprostá spokojenost.

muchomurka
19.12.2020

Milé básničky, které pohladí na duši. Ocenila bych buďto ilustrace více zaměřené na děti nebo více snové. CD jsem neposlouchala.

haaabi
28.10.2018

Nádhera, obojí - kniha i CD. Popravdě jsem to kupovala spíš pro sebe, že děti to nezaujme, ale moc se jim to líbilo. Po přečtení se těšily na CD a po doposlouchání hned chtěly pustit znova :-)

colada1
16.04.2018