UFO : ...A přece létají!

UFO : ...A přece létají!
https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/114009/bmid_ufo-a-prece-letaji-XDm-114009.png 3 17 17

Kniha UFO: ... A přece létají! vydaná v českém jazyce v roce 1993 má XVI. kapitol a seznam barevných fotografií. *Většina citací vědců z provedených analýz důkazů o kontaktu Billyho z mimozemskou civilizací byla převzata z knihy „Light Years“ (Světelné roky) od amerického novináře Gary Kindera. Překlad knihy „UFO …a přece létají!“ z německého originálu (…und sie fliegen doch!) do českého jazyka je však neúplný, některé kapitoly jsou podstatně zkráceny. Ani přesnost překladu v některých slovech neodpovídá skutečnosti. Přesto se jedná o první vlaštovku překladu knihy, která dává široké veřejnosti dobrý obecný přehled o kontaktu mezi Meierem a mimozemskou civilizací pro českou veřejnost.... celý text

Záhady
Vydáno: , Etna
Originální název:

...und sie fliegen doch! , 1991


více info...

Přidat komentář

Janadvorackova
28.04.2023 3 z 5

Další "perla" devadesátých let.
Hodnotím spíš z tehdejšího pohledu :).

jaryn
02.05.2021

Moc pěkně se to čte a strašně tomu chci věřit, ano, ovšem když kouknu např. na fotografii č. 24, musím se pousmát. Kosmická loď je v poměru ke špičce stromu vyloženě prťavá! Možná by se do ní vetknul jezevčík, ale kdoví, dostal-li by se zase šťastně ven.

P.S. Nevěrohodná je taky např. podkapitolka o práci Erraňanů. Takový obyvatel planety Erra údajně nepracuje dlouhodobě na jednom místě jako my, ale každý den nasedne do svého vznášedla, letí třeba tisíce kilometrů, až se mu někde zalíbí (!), tam přistane a začne pomáhat (třeba v zemědělství nebo úplně v jiné oblasti)... Vím, jaké to je, když člověk pracuje někde poprvé, jak se na něj musí dávat pozor, jak i ty nejjednodušší činnosti nejsou pro něj zcela jednoduché, a tak opravdu nevím, co si myslet o takové "dělbě" práce, potažmo o takovém hospodaření. Protože, ať mi to autor maluje seberůžovějšími barvami, tak když si představím v podstatě na každém možném pracovišti denně zcela nové lidi, nedokážu pochopit, jak to může fungovat.


Štítky knihy

UFO

Autorovy další knížky

Guido Moosbrugger
rakouská, 1925 - 2014
1993  59%UFO : ...A přece létají!
2022  100%… a přece létají! UFO: největší výzva 20. a 21. století