Katastrofa - Údolie

Katastrofa - Údolie https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/115688/bmid_katastrofa-udolie-lGZ-115688.jpg 4 47 47

Údolí série

Skupina študentov elitnej školy Grace pred rokmi bez stopy zmizla na vysokohorskom končiari Prízrak. Julia s kamarátmi sa vyberú na miesto opradené strašidelnými legendami. Veci sa im vymknú z rúk hneď na začiatku výstupu. Čo má za lubom záhadný Paul Forster, ktorý sa k nim na poslednú chvíľu pridá? Čo znamená desivý nález v starej horskej chatrči? Kde je ich vodkyňa, Indiánka Ana? A navyše nikto z nich netuší, že sa schyľuje k nebezpečnej snehovej víchrici...... celý text

Literatura světová Horory Pro děti a mládež
Vydáno: , Slovart (SK)

Season 1/2 - Die Katastrophe

anibeni
24.07.2016 5 z 5

Stejně jako u prvního dílu jsem si i nyní perfektně početla - opět nechyběl kus originality a napětí.. Velmi pohodová knížka nejen pro mladé...

minimonisek
04.10.2015 3 z 5

Kniha se mi líbila, ale některé pasáže mi přišly příliš zdlouhavé. Na víkendové počtení je ale výborná. A má zajímavý závěr.

martiiinkajjj
29.09.2015 5 z 5

Stejně dobrá jako první díl...byla opravdu velice napínavá a četla se skoro sama :) A moc se mi líbil celý děj.....takových knížek by mohlo být víc.

gigieretino
06.09.2015 5 z 5

Moc pěkná kniha, čte se jedním dechem.

Terrez93
28.07.2015 4 z 5

Přečteno za jeden den, stránky strašně rychle ubíhaly. Super příběh, hezky napsané mělo to spád, žádné zdlouhavé popisování. Jen jsem od toho rozuzlení čekala více, přišlo mi to takový konec nekonec. Od konce jsem čekala mnohem víc.

terryes59
01.02.2015

Kniha mě velmi bavila, určitě stojí za přečtení :)

zuza.floderova
14.08.2014 5 z 5

Kniha je velice dobře napsaná a proto se úžasně čte. Vřele doporučuji, přečetla jsem ji za dva dny. ;)