Hra: Údolí - Sezona 1

Kniha německé autorky Krystyny Kuhn je úvodním dílem knižní řady Údolí. Je psána srozumitelným a moderním jazykem dnešní mládeže. Je velmi čtivá a poutavě napsaná a slibuje čtenáři dobrodružný a temný příběh. Každý díl má svou kriminální a tajemnou zápletku, ve všech se objevuje něco strašidelného a úzkostného. Na konci každé z knih najde čtenář zlověstnou tabulku, v níž je stručně zaznamenáno, kteří lidé v tomto díle zahynuli… V prvním díle slaví nováčci na Grace College úvodní večírek v loděnici. Julia a její přátelé si však brzy povšimnou, že tu něco nehraje. Nacházejí se v odlehlém údolí uprostřed kanadských hor. Proč se tady ale kolem objevuje tolik cedulí s nejrůznějšími zákazy? A proč není toto místo k nalezení ani na internetových vyhledávačích? Situace se ještě více zdramatizuje, když Juliin bratr Robert pozoruje nějaké děvče, které skočí do jezera, je staženo vírem a utopí se… Když pak tuto hrůzostrašnou příhodu vypráví další den ostatním, nikdo nevěnuje jeho slovům pozornost a nikdo mu nevěří – ani Julie. Jedna z dívek se však opravdu pohřešuje. Její zmizení je ještě záhadnější vzhledem ke skutečnosti, že tato dívka byla po celý život upoutána na invalidní vozík. Julie ještě netuší, že temné stíny minulosti, o nichž doufala, že je již jednou provždy překonala, vyplynou tady v údolí opět na povrch…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94387/big_sezona-1-1-hra-LPd-94387.jpg 3.853

Údolí 1.

Literatura světová, Horory, Pro děti a mládež

Vydáno: , Deus

Das Tal Season 1.1 Das Spiel, 2010

Kniha Hra: Údolí - Sezona 1

anibeni
23.07.2016

Super knížka přečtená za jeden den - nechybělo zde ani napětí, ani originalita... I když je to knížka spíše pro mladé, vůbec mi nevadilo si ji přečíst - naopak, velmi mile mně překvapila..

tereza2627
02.10.2015

super napsaná, čte se sama a pěkně utíká, pěkné čtení, ale rozuzlení by mohlo být popsáno mnohem lépe :)

martiiinkajjj
29.09.2015

Knihu jsem si půjčila v knihovně a říkala jsem si, že to třeba bude dobrá knížka...a spletla jsem se, byla super :D :D, dobře se četla byla napínavá a tajemná...určitě doporučuju.

minimonisek
23.09.2015

Ze začátku mi přišlo, že se v knize nic moc neděje. Pak se to naštěstí rozjelo. Kniha mě bavila a rozhodně si nenechám ujít další díl.

gigieretino
06.09.2015

Byla jsem překvapená, kniha je určena pro náctileté dívky, ale doporučuji i starším ročníkům. Napínavý detektivní příběh. Kniha se čte dobře, nebudete chtít přestat.

cori
25.01.2012

Příběh s kriminální zápletkou a prvky thrilleru. Sourozenci Frostovi přijíždějí studovat na Grace College, která leží uprostřed Rocky Mountains na břehu tajemného jezera, o němž si studenti vyprávějí hrůzostrašné zkazky. Frostovi se snaží odhalit záhadu zmizelé spolužačky a při tom zapomenout na své noční můry z minulého života, před kterými prchají. Oblíbený motiv střední školy a vztahů mezi náctiletými. Kniha je určena pro náctileté dívky, které mají rády tajemné příběhy a hrdinky v nesnázích.

Madame Okta
Madame Okta