nehodnoceno
U nás v Srandospravedlíkově s příznaky přechodu od diktatury proletariátu k diktatuře justice https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351718/bmid_u-nas-v-srandospravedlikove-s-prizn-38h-351718.jpg 0 0 1

Pozoruhodnosti, dláždící cestu ke spravedlnosti, které jí nejen komplikují, ale mnohdy i přetvářejí v příběh připomínající frašku, jsou výzvou k odhalení zázemí jejich vzniku a rozvoje. Tato útlá knížka je nejen příspěvkem k takovému odhalení prostřednictvím prosvětlovacích náhledů, a to i v historických souvislostech, je však i zdrojem obohacení jazyka o nové výrazy, vystihující podstatné příčinné souvislosti, a vzhledem ke svému výrazně humornému ladění, je zároveň i zdrojem pobavení. Obsažený netradiční pohled na průběhy procesů výkonu spravedlnosti, je nejen nápovědou k navýšení úrovně jejich smysluplnosti a efektivity, ale pro účastníky těchto procesů, postižené zklamáním z jejich průběhu, je svou stylizací do formy humorné a odlehčené nadsázky, první pomocí pro překonání rozčarování, vyčerpání event. jiných problémů psychického charakteru, vyvolaných účastí v nějakém takovém procesu.... celý text

jostsps
14.08.2017

Knihu nabízí Vršovické knihkupectví, Moskevská 57, Praha 10 a knihkupectví v Chotěboři, nám. TGM 319.

Autorovy knížky

Jost Obcr (p)
česká, 1949
2017  0%U nás v Srandospravedlíkově s příznaky přechodu od diktatury proletariátu k diktatuře justice