Poník k zulíbání

Poník k zulíbání https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/118215/ponik-k-zulibani-118215.jpg 4 73 12

Týna a Pony série

Prožijte další vzrušující dobrodružství s Týnou a jejím milovaným poníkem. Tentokrát se na pastvinách ponyklubu objeví prázdninoví hosté a Týnina nejlepší kamarádka Jitka se zamiluje do jednoho z nich. Má nádhernou vlnitou hřívu a je prostě k zulíbání! Další příběhy plné nevšedních zážitků a velkých překvapení z populární edice Týna a Pony.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , Fragment (ČR)

Ein Pony zum Verlieben , 2003

jarkaska
08.04.2024 5 z 5

Pěkná kniha pro menší holky, které mají rády koně. Dvě starší vnučky jezdily na koních. V současné době už mají jiné kroužky, a tak nezbývá čas.

GaleW
11.09.2023 4 z 5

Hezký příběh s předvídatelným koncem, doporučuji malým slečnám, zvláště pak těm, které zbožňují koně.

Lejčís
07.05.2021 5 z 5

série, kterou jsme se spolužačkami na základce postupně zhltly celou a nikdy na ni nezapomenu :)

Pulp_catastroph
04.08.2020 3 z 5

Jú, tak tohle bylo slaďoučký. Výzva: Nejmilejší kniha mého dětství.

JulianaH.
22.09.2019

Je fakt, že koně či poníci a holčičky se zkrátka přitahují. Knížku jsem si kdysi dávno vybrala v katalogu od Albatrosu, který jsme dostali ve škole, a moji obětaví rodiče mi ji pořídili.
Je pátým dílem edice, takže jsem se v ní poněkud ztrácela. Navíc jsem pana Krále považovala za monarchu, jelikož mi nějak unikalo velké písmeno na začátku jména, a netušila jsem, co je to loskuták. :)
I tak jsem se ale pustila do dalšího dílu.

Zuzka.K
16.07.2017 5 z 5

Knihu jsem četla jako malá holka a patřila mezi moje nejoblíbenější. Pro děti doporučuji!

tatafa
07.01.2017 4 z 5

Krásná a vtipná knížka. Vřele doporučuji!!!

Kiki06
12.08.2015 5 z 5

Krása.miluji tuhle knihu četla jsem jí asi v druhé třídě ale pořád se mi stejně líbí nemám co dodat.Fakt hezké doporučuju.

Zania
07.07.2015 4 z 5

Moje úplně první knížka, která odstartovala můj zájem o knihy asi v 10 letech :)

Always a reader
03.11.2014 5 z 5

Moc pěkná knížka. Když jsem byla menší strašně jsem jí zbožňovala :)

RosMeggie
23.08.2013 4 z 5

Tuto knihu jsem také četla, a pamatuju si, že jsem ji milovala... :)

Alexxandra
04.07.2012 5 z 5

Tuhle knihu jsem četla asi ve 2.třídě a nestydím se za to,že se k ní i teď ráda vracím.Je totiž super:)