Týden blázna

Týden blázna https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/4342/bmid_tyden-blazna-3So-4342.jpg 4 113 46

Lehce esoterický román Týden blázna je napínavým příběhem muže, který v jediném okamžiku ztrácí své blízké, svou rodinu, ale hlavně sám sebe. Po letech tápání ho náhodná krizová situace probírá ze stavu přežívání a on během jednoho týdne dokáže s pomocí svých nových přátel najít svou ztracenou mysl a postupně znova sám sebe. Pomocí tragických i šťastných náhod buduje nové vztahy se svými nejbližšími a svůj nový postoj k životu. Strhující příběh ústí až v téměř kriminální finále.... celý text

JanLucky
23.01.2017 5 z 5

Knížka, kterou jsem četla jedním dechem. Vřele doporučuji těm, kteří mají rádi psychologii.

Danafantom
30.12.2016 5 z 5

Tak tahle knížka mi sedla. Akorát mě tam rušilo, že otci bylo 50, dceři 26, a když se narodila, byl už primářem. Ve 24 letech?

MartinaF
10.12.2016 5 z 5

Příběh byl pro mě obrovským a moc příjemným překvapením. Nečekala jsem, že mě knížka strhne tak, že ke konci budu potřebovat kapesník. Moc krásně napsaný příběh, na který budu hodně dlouho vzpomínat.

pagac17
09.12.2016

Dosavadní komentář jsem nečekaně smazal, proto začínám znovu, ale stručněji. Tak zajímavý román jsem ještě nečetl, protože se zaobírá rodinnými vztahy a hlavně jejími psychickými problémy. Bláznem v tomto románu se stává muž, který řídil auto při cestě do Jugoslavie a má havarii, při níž přijde o život jeho manželka a syn. On sám se probere z komatu a potlouká se jako bezdomovec krajem, až se ho ujme mladá vdova a ubytuje ho. Postupně se uzdravuje ze svého bezvědomí a snaží se vrátit do života. K tomu mu pomáhají přátelé. Celý problém nemohu pro krátkost komentáře vylíčit. Celý román vysvětluje v doslovu autorka. Vřele tento román doporučuji, nechci více prozrazovat

tulipa
09.11.2016 5 z 5

Přiznávám, že tahle kniha mi vzala vítr z plachet. První část knihy je lehce deprimující, děsivá, ale pořád vás nutí číst dál, jelikož chcete vědět, jak to dopadne. A konec je bravurní, mysl otevírající, nedá vám spát a pravděpodobně vás poučí. Jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla. Dejte této knize šanci a ona vám to ve velkém vrátí.

Leskodka
21.10.2016 5 z 5

Tak tahle kniha mě dostala... Druhá polovina stojí za to, aby si ji přečetl každý...možná najde odpovědi. Více nechci rozepisovat, abych neprozrazovala.