Tvůj báječný život

Tvůj báječný život https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/269629/bmid_tvuj-bajecny-zivot-kP6-269629.jpg 4 104 38

Dvě spolužačky ze střední kdysi bývaly skvělými kamarádkami, ale život je odfoukl každou na jinou stranu. Casey moderuje v televizi pořad o celebritách a jde z večírku do večírku, doma ji ale čeká jen prázdný byt. Rachel je vdaná a vychovává tři děti, z nichž jedno se ještě batolí a s druhými dvěma cloumá puberta. Pak se na třídním srazu odehraje cosi magického a Casey s Rachel se druhý den ráno probudí se strašnou kocovinou – a v těle té druhé. Vypůjčený život je přiměje uvědomit si, po čem vlastně doopravdy touží…... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

Your Perfect Life , 2014

Danago
05.03.2018 4 z 5

Dvě nejlepší kamarádky ze školy se setkávají na třídním srazu. Ani jedna není spokojená se svým současným životem. Casey je známá moderátorka jde z večírku do večírku, ale doma ji čeká jen prázdný byt. Rachel má tři děti manžela a žádnou kariéru. Na třídním srazu odehraje něco magického a Casey s Rachel se druhý den ráno probudí v těle té druhé. Vypůjčený život jim pomůže podívat se na svůj život jinýma očima.
Knížka je moc dobře a velice čtivě napsaná. Příběh je zajímavý, zábavný a mně se opravdu moc líbil.

cukrovka
29.12.2017 4 z 5

Jednoduchá oddechovka, která se dobře četla. Občas by se člověk měl podívat na svůj život a lidi kolem sebe s odstupem.

luciefeix
12.12.2017 4 z 5

ohrané téma s výměnou těl ale tady to bylo pojato zase úplně jinak , zábavně a dospěle ,. Obě viděli vše jinýma očima a porozumněli životu

verushka19
01.12.2017 5 z 5

Super oddechová. Nenáročné, někdy vtipné čtení.

EvikU.
26.07.2017 3 z 5

Docela hezky se četla. Taková pohádka, spoustu věcí si uvědomíme až když je ztratíme.

Danka1975
20.08.2016 3 z 5

Téma "profláklé, odpočninkové". . to byl také důvod, proč jsem po této knize šáhla. Měla jsem chuť si přečíst něco, od čeho nebudou bolet ruce a hlava :-).. . . ale za mě to byla opravdové nicnedělání :-(((( . . až jsem přemýšlela, jestli ty hvězdičky nedám dvě :-((((. . ale budiž. . . .Nepopírám, že mě stálo určité úsilí knihu dočíst :-(. Jsou samozřejmě knihy, u kterých hned na začátku víte, jak dopadnou. Tato mezi ně patří, ale prostě jsem četla lepší!!! Hold na takové "domácí, letní čtení" je dostačující :-)

martinkaLLL
19.08.2016 5 z 5

Odpočinková knížka, krásně přehledný příběh a moc pěkně napsané.

KydlochMoris
01.08.2016 5 z 5

Moc se mi líbila :-)

petronella1
03.07.2016 5 z 5

Knížka mě bavila od začátku až do konce. Příjemné čtení

PetraBery
21.06.2016 3 z 5

Hodně odpočinková kniha, u které nemusíte téměř vůbec přemýšlet... Známé téma v průměrném zpracování, dle mého nenadchne, neurazí.

bookcase
21.06.2016 4 z 5

Fajn letní oddychovka. Téma profláklé, ale to nevadí.

Sailien
12.06.2016 4 z 5

O předvídatelnosti několikrát omletého tématu asi nemusím mluvit, ale mohu říci, že mě knížka bavila mnohem více než všechny filmy s podobným příběhem. Četla se velmi snadno a pro mě to byla taková ta pohodovka na cestu do práce, kdy se člověk ráno teprve probouzí k životu a je rád, že je rád. Autorky zvládly děj krásně napínat a držet čtenáře v napětí, jestli se ještě něco "nepokoní". Prima knížka :)

aneleh18
26.05.2016 1 z 5

Opravdu oddechovka. Číst se to dá, ale tak na dovolené, kdy nechci moc zapojovat mozek, nebo se trápit složitým dějem a postavami. Dávám do bazaru.

ZarudlaPrdel
17.05.2016 2 z 5

Knížku jsem přestala číst v 68 %. Naprosté klišé. Za mě palec dolu.

kvetinkabrno
10.05.2016 3 z 5

krásná oddechovka.....

Paja85
26.02.2016 4 z 5

Pěkná oddychovka

Safienka
17.02.2016 4 z 5

Příjemně odpočinková četba s již už okoukaným příběhem, ale za to pořád aktuálním. Nejsem z knihy odvařená, ale četla se dobře a určitě mě opět donutila k zamyšlení.

Mischone
08.02.2016 5 z 5

Tak tato kniha byl můj šálek čaje. Naprosto skvěle napsaný příběh, člověk se tak zamyslí nad vším co v životě dělá a jak se chová k druhým, hlavně ke svým přátelům. Určitě doporučuji, opravdu skvělé! :)

Autoři knihy

Liz Fenton
americká
Lisa Steink
americká

Kniha Tvůj báječný život je v