Tvořivé plány duší

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Pokračování knihy Plán vaší duše. Autor představuje, rozebírá a vysvětluje tematicky sesbírané příběhy lidí, kteří měli možnost nahlédnout do pozadí svých životů s pomocí senzibilního média. Zjistili tak, proč se jim v životě stali určité věci, co je to chtělo naučit a kam se díky tomu posunuli. Výsledkem je úžasný pohled na smysl našeho života, dokonalé uspořádání lidské existence a metafyzických vztahů duší. Kniha je psaná velmi zajímavě a napínavě, formou dialogů i vysvětlujícího textu. Témata příběhů v této části: opatrování, duševní nemoc, chudoba, sebevražda, zvířata jako pomocníci....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/236474/tvorive-plany-dusi-Vec-236474.jpg 4.59
Žánr:
Duchovní literatura

Vydáno: , Eugenika
Originální název:

Your Soul´s Gift, 2012


více info...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Tvořivé plány duší

Zirvith
30. listopadu

Velice cenná kniha, jsem z ní vyloženě nadšená. Myslím, že se mi líbila nejvíc ze všech tří dílů. Dost se mi líbil i obsáhlý úvod zabírající víc jak čtvrt knihy :) A opět i tenhle díl by si měl přečíst povinně každý, aby pochopil určité věci, které se mu v životě dějí. Na pochopení je to sice dobrá kniha a třeba někomu pomůže vyřešit své problémy, ale i přesto se obávám, že já jsem až tak složitý případ, že já díky této knize své problémy asi nevyřeším :)
Autor v knize zmiňuje, že má napsat celou řadu těchto knih.. Tak proč jsou jen tři díly?
Zaujala mě především kapitola o sebevraždě a náhled na ni. Doteď jsem si nebyla tak úplně jistá, jestli si ji také duše plánuje nebo nikoliv, a to co o ní píšou, je celkem uvěřitelné.
Jen o kapitole o zvířatech mám poněkud pochybnosti. Vím že zvířata mají jinou duši než lidé a nechce se mi věřit, že by se jejich duše mohla inkarnovat do člověka. Nebo ta komunikace se zvířaty mi přijde zvláštní. Kdyby zvířata dokázala uvažovat jako lidé, tak by se určitě i jinak chovala... A pak jak se píše v předchozím komentáři, to s tím Ježíšem se mi taky moc nezdá... Ale každopádně i kdyby to byla pravda, to co Jeshua v knize tvrdí zní zajímavě...

knihyKeMne
11. června

Pokračování knihy Plán vaší duše. Tentokrát pro mě trochu méně uvěřitelné, jednak přítomností Ježíše jako duchovního rádce jedné vědmy, jednak pro mě kontroverzním zpracováním tématu zvířecích mazlíčků.

Koncept knihy se trochu liší od předchozí. Přestože je opět značně přítomno nadšení autora přesvědčeného, že píše cosi jedinečného, tentokrát celou třetinu knihy zaměřil na obecné zpracování tématu, a prostor pro konkrétní životní plány zde dostalo jen 5 vybraných osob. Také se dozvíme více i o vědmách, jejichž schopnosti autorovi umožňují zkoumat plány duší.

Nesedla mi ani forma zpracování dialogů - autor své otázky rámuje uvozovkami, zatímco odpovědi splývají s autorovými vsuvkami, a čtenář si tak musí pořád dávat pozor, kdy jde ještě o odpověď "shůry" a kdy už jen o komentář.

Úsměvné byly i reklamy na jiné knížky z tohoto nakladatelství, které byly hojně vloženy do textu jen na základě podobnosti tématu.


Elea
29. května

Z autorových knih se mi tato líbila nejméně, připadala mi hodně rozvláčná, řada údajů se opakovala, hodně mi vadil překlad, doporučovala bych knihu doplnit o slovník převádějící svéráznou terminologii překladatelky na běžně používané výrazy.

moničina
12.06.2017

ďalšia výborná kniha ako doplnok tých predošlých dvoch.