Tvář mojí dcery

Tvář mojí dcery https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356461/bmid_tvar-moji-dcery-opU-356461.jpg 4 272 86

Televizní reportérce Simone Porterové byla před osmnácti lety unesená půlroční dcerka Helena. Byť si Simone i její manžel Matt po této obrovské ráně dokázali postupně znovu vybudovat společný život, bolest z utrpěné ztráty je nikdy neopustila. Pak se však po všech těch letech zničehonic objeví mladá žena jménem Grace a tvrdí, že má o Heleně informace. Může jí Simone důvěřovat? A kdo vůbec Grace je? Dívka zmizí stejně nečekaně, jako se objevila – a Simone se pouští do zoufalého pátrání. Čím více se přibližuje k pravdě, tím větší nebezpečí jí hrozí. Před osmnácti lety přišla o dítě. Přijde při jeho hledání i o život? Dotisk v roce 2018... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Girl You Lost , 2016

Knižní střípky
21.02.2018 4 z 5

Kniha se mi velmi líbila, byť mi při jejím čtení nebylo zrovna lehce na duši. Hrozná představa již dle anotace a to ještě čtenář zdaleka neví, co ho čeká. A je pravdou, že nic moc pozitivního nečekejte. Celou dobu jsem měla někde vzadu v hlavě takový divný pocit a jen jsem si přála, aby se nepotvrdil a bylo vše jinak. Nebylo. Tipla jsem si bohužel správně. O to více oceňuji autorčin nápad, jsem ráda, že knihu takto napsala. Za mě toto bylo moc dobré čtení.

astra3
16.02.2018 2 z 5

Tato kniha mě moc neoslovila. Nikdy se mi neztratilo dítě, tak nevím, jak bych reagovala. Ale určitě bych nepozvala domů člověka, který tvrdí, že někoho zavraždil. Čtivé, ale neuvěřitelné.

Šánka
12.02.2018 4 z 5

Je to dobře napsaný thriller, mám je ráda, jsem zvyklá i na drsnější kousky, ale mně se kniha nečetla dobře. A nebylo to tím, jak je napsaná, ale o čem byla, protože moje představivost u některých popisů pracovala naplno.
Od začátku, kdy se objeví ,,ztracená dcera?", je příběh velmi záhadný, napínavý, ale na mě až depresivní, a ta atmosféra vydrží až do konce. A závěr,....ten jsem nečekala ani ve snu, opravdu šokující.....

Jalisca
12.02.2018 5 z 5

Kniha me hodne nadchla. Byl to nahodny vyber, libila se mi obalka a neudelala jsem s koupi chybu. Precteno ryce. Dej ubihal. Kniha me bavila a noc se mi libila. Rozhodne doporucuji:-)

Hope80
07.02.2018 5 z 5

Jelikož jsem fanynka Harlana Cobena mám vysokou laťku, ale tahle knížka byla vážně dobrá, která se zařadila mezi nejlepší knížky co jsem četla. Drzela jsem palce, aby to dopadlo jak bych si přála...ale...a jestli jste si mysleli, že posledních 30 stran už víte vše, ani náhodou. Konec bylo...mazec...Kniha za me super. Patří už mezi moje top.

Veronika33
13.05.2017 5 z 5

Wau...po dlhej dobe thriller, ktorý má nútil stále čítať a udržal moju pozornosť od začiatku do konca :). Príbeh je neuveriteľne chytľavý a podľa môjho názoru jeden najlepších čo som kedy prečítala v tomto žánri.
A pevnej dúfam, že v Ikare vydajú aj iné autorkine knihy :) :)

pro ženy thrillery napětí únosy dětí pátrání

2017  80%Tvář mojí dcery
2020  80%Zatímco jsi spala
2020  78%Varování

Kniha Tvář mojí dcery je v