Tunel do pozítří

Tunel do pozítří https://www.databazeknih.cz/img/books/60_/60200/bmid_tunel-do-pozitri-6556364e0cc47.jpg 4 41 5

Výbor z anglických a amerických vědeckofantas­tických povídek. Dnes již kultovní antologie obsahuje 26 povídek nejvýraznějších autorů sci-fi. Identifikační číslo tohoto vydání knihy je 13-414-67 .

jaroiva
28.01.2020 3 z 5

Standardní sbírka povídek. Některé mě bavily víc, některé míň.
Nejvíc se mi líbilo Lesní ticho, Barney, Jinotaj

ing-michal4347
17.01.2017

Knihu vlastním od roku 1973. Nejšílenější je, že za tu dobu už jsme v tom pozítří.

mulderka
01.09.2014 5 z 5

Skvělá antologie!! Jako malá jsem si ji nosila z knihovny hodně hodně často, pak ji bohužel vyřadili a po letech se mi ji povedlo vydražit na jednom SF conu - jak jsem byla ráda!! Dodnes je jednou z mých nejmilovanějších knížek :-)
PS.Dávám samozřejmě 5 hvězdiček, jen se mi nahoře nějak neobjevily...

nokid
09.10.2013 3 z 5

No jo, je to tak. Četl jsem ji jako malý kluk a teď znova, jako velký kluk. A pořád dobré.

Viki9
07.05.2013 5 z 5

Kruci, jak se tomu zprofanovanému slovu "kultovní" vyhnout???
Ale jaká antologie sci-fi může být více kultovní, než Tunel do pozítří? Ti z nás, kdo měli to štěstí, že knihu vlastnili, nutně podlehli jejímu kouzlu. Pro nynější čtenáře možná výběr povídek už nebude tak ohromující, ale v konfrontaci s normalizační literaturou to byl opravdu jiný, paralelní vesmír. Díky formátu vazby trčela tato kniha z každé knihovní police, díky formátu spisovatelů trčela i literárně.